חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הנחות על מוצרי אלקטרוניקה לחברי קבוצת רכישה בלבד

רשת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה הירושלמית "ליאור" , חברה לפעיל החברתי עוזי ריעני, המפעיל קבוצות רכישה באינטרנט והכריזה על שלושה ימי מכירות מיוחדים בהם ינתנו הנחות רק לקונים אשר יהיו חברים בקבוצות הרכישה של ריעני בפייסבוק

מבצע המכירות הראשון יתקיים ביום שלישי ה-19 במאי בחנות הרשת בקניון מלחה בירושלים, יום המכירות השני יתקיים ב-26 במאי בסניף בית שמש של הרשת וב-2 ביוני בסניף מעלה אדומים.

לנרשמים לקבוצת הרכישה של עוזי ריעיני מובטחת הנחה שתנוע בין 10 ל-25 אחוזים על מגוון המוצרים אשר נמכרים ברשת, בדף הפייסבוק של קבוצת הרכישה כבר מפורסמות מספר דוגמאות.

עוזי ריעיני מגבעתיים החל את דרכו כמארגן קבוצות רכישה לפני כשנה כאשר ביקש להקים קבוצת רכישה למוצרי חזרה לבית הספר. אלפים הצטרפו אליו אז ובהמשך הוא הקים קבוצות רכישה נוספות לנופש בחו"ל ובארץ, למוצרי תינוקות, למכוניות, לצעצועים ועוד.

ריעני: "אני שמח שרשת ליאור הסכימה להרים את הכפפה ולהצטרף לגופים מסחריים אחרים אשר שיתפו איתי פעולה בנושאים אחרים. בקבוצת רכישה כולם נהנים, הרשת תזכה לתנועת קונים והציבור יזכה להנחות. יחד אנחנו נלחמים ביוקר המחיה ומפחיתים את רף ההוצאות של כולם. ההצטרפות לקבוצת הרכישה היא חינם, בסך הכל צריך להירשם ולהשאיר פרטים באתר ולעשות לנו לייק בפייסבוק, וההנחה מובטחת".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד