חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביג פאשן אשדוד נכנס לדירוג ICSC

אמש, קיים ארגון ה – ICSC שהינו הארגון הבינלאומי של מרכזי הקניות,  במילאנו איטליה את התחרות השנתית  AWARDS  ICSC על תואר BEST OF THE BEST  מרכז הקניות הטוב באירופה ל-2016. ביג פאשן אשדוד מקבוצת ביג מרכזי קניות זכה להכרה בינלאומית ונכלל בדירוג הנחשב וזוכה בציון לשבח.  זו הפעם הראשונה שמרכז קניות מישראל זוכה בהכרה בינלאומית של ארגון ה ICSC  ומגיע לגמר של התחרות הבינלאומית הנחשבת.

 

 

מידי שנה מעניק ה-ICSC תארים להתפתחויות החשובות ביותר בתחום הקמעונאות באירופה. פרסי ISCS נחשבים להכרה היוקרתית ביותר בתעשייה מאחר והם ניתנים לאחר שיקול דעת של מומחים ידועים מתחום הקמעונאות והנדל"ן ומעניקים לבעלים, ליזמים לאדריכלים ולמנהלי מרכזי הקניות הזדמנות להמחיש את הישגיהם לציבור הרחב בעולם כולו. תחרות ה- ICSC GLOBAL EUROPEAN AWARDS נחשבת לאחת התחרויות היוקרתיות של הארגון ומאתרת את מרכזי קניות המובילים ביותר באירופה ופורצי הדרך בתחום החדשנות, הטכנולוגיה, הנגישות, הבנייה והניהול.

 

ביג פאשן אשדוד הינו  קניון מותגים בסטנדרטים בינלאומיים בעיר אשדוד, אשר נפתח לפני כשנה בהשקעה של כ -  400 מיליון שקלים. מרכז BIG FASHION ממוקם בכניסה הדרומית של העיר אשדוד, ומשתרע על פני 60 דונם, מתוכם 25,000 מ"ר שטחי מסחר, חניון תת קרקעי ועיילי הכולל  2000 מקומות חנייה בחינם. הקונספט של BIG FASHION אשדוד מבוסס על המגמות העדכניות ביותר בתחום מרכזי הקניות  ומתחמי ה  LIFE STYLE  BIG FASHION אשדוד מעוצב כמרכז עיר עם שדרות רחוב אורבניות פתוחות ומעוצבות, המאופיינת בתמהיל חנויות מגוון בדגש על אופנה, ולייף סטייל, מתחמי בילוי ומסעדות, אזורי פעילות לילדים ולמשפחות, בריכות נוי אקולוגיות ושאר אטרקציות.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד