חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גרג קפה פותחת סניף חדש במגזר הערבי - וואדי עארה

רשת גרג קפה, הנמצאת בבעלות יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, מתרחבת במגזר הערבי. פותחת השבוע סניף חדש, בכביש ואדי עארה 65 - ערערה, בהשקעה של כ- 2 מיליון ₪. הסניף החדש ניפתח במיתוג החדש של הרשת וכולל  משחקייה משודרגת המיועדת  לפעוטות וילדים בגילאי 2-8.

 

סניף וואדי עארה, ישתרע על שטח של כ- 120 מ"ר + מרפסת בשטח של כ- 200 מ"ר. ויציע כ- 150 מקומות ישיבה. אינטרנט אלחוטי, גישה לנכים, טייק אווי, אזור עישון וחניה במקום. סניף זה  הינו החמישי של רשת גרג קפה, הפונה למגזר הערבי המצטרף לעוד 4 סניפים הקיימים בירכא , 2 בנצרת ובאום אל–פחם.

 

הסניף החדש יציע לראשונה ארוחת תינוקות בעלות של 10 ₪ בלבד.

  

יאיר מלכה, מנכ"ל ומבעלי רשת קפה גרג: "בעקבות הביקוש ההולך וגובר במגזר הערבי, ומהלך אסטרטגי רחב של הרשת, החלטנו להגדיל את נגישות הרשת. מטרתנו לתת מענה לקהל רחב, בסטנדרטים קולינאריים גבוהים, לצד שירות איכותי באווירה ביתית, בסניף הקרוב למקום מגוריהם".

 

לדבריו: "מדובר בסניף קונספט ייחודי של הרשת בו הקפדנו לתת מענה הולם להורים הרוצים לבלות בבית קפה והשקענו  במשחקייה עשירה ומיוחדת אשר כוללת אזור ילדים תחום בצמוד לבית הקפה וסמוך לה פינות ישיבה נוחות להורים אשר יכולים להישאר בקשר עין עם הפעוטות והילדים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד