חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יס פלאנט באר שבע ייפתח השבוע בהשקעה של 100 מיליון שקלים

יס פלאנט באר שבע ייפתח השבוע בהשקעה של 100 מיליון שקלים

רשת יס פלאנט ממשיכה להרחיב את פריסתה בישראל ותפתח השבוע את הקומפלקס החדש של הרשת בבירת הנגב. יס פלאנט יהווה חלק ממתחם ישפרו פלאנט הממוקם בכניסה הדרומית לעיר. במתחם 2,500 מקומות חנייה ללא תשלום לנוחות קהל המבקרים.

 

מתחם הקולנוע החדש משתרע על שטח של כ-8,000 מ"ר בקומה השנייה של ישפרו פלאנט וכולל 18 אולמות קולנוע, ביניהם אולם cal IMAX דיגיטלי הגדול בישראל לחוויית צפייה אולטימטיבית, אולם 4DX  - קולנוע ב-4 ממדים, 2 אולמות VIP עם טרקלין נפרד המציע ארוחת ערב יוקרתית ומזנון קולנוע חופשי וללא הגבלה, ואולם דולבי אטמוס (Dolby Atmos) המציע חוויית סאונד תלת ממד עוצמתית.

 

מתחם הקולנוע יקדים בחודש את הפתיחה הרשמית של מתחם ישפרו פלאנט שיכלול אזורי מסחר, מסעדות ובתי קפה להשלמת הבילוי.

מוקי גרידינגר מנכ"ל יס פלאנט מציין "אנו גאים לפתוח את מתחם יס פלאנט החמישי בישראל בבאר שבע. כפי ששמנו לנו למטרה במתחמי הקולנוע של הרשת בראשון לציון, ירושלים, רמת גן וחיפה, אנו מחויבים להעניק ללקוחותינו את חוויית הקולנוע הטובה ביותר המוצעת כיום לצופים ברחבי העולם". כחלק מרשת בתי הקולנוע השנייה בגודלה באירופה, יס פלאנט מייצגת כיום את חזית הטכנולוגיה העולמית גם בישראל ואנו נאמנים לכך שבמתחמי יס פלאנט לא רק בוחרים איזה סרט לראות אלא גם בוחרים איך לראות אותו."    

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד