חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כרטיסי הסעדה חדשים לקופיקס

חברת  Sodexoהמתמחה בשירותי הסעדה ובפתרונות ניהול רווחה עבור חברות ועסקים יוצאת בשיתוף פעולה ראשון עם רשת קופיקס. המשמעות של שיתוף הפעולה הייחודי היא שכ-350 אלף עובדים המחזיקים כרטיס הסעדה RestoPass מבית Sodexo יוכלו ליהנות מרכישה ברשת המשתלמת בישראל ועכשיו היא תהיה משתלמת יותר.   שיתוף הפעולה בין שתי החברות הינו מהלך אסטרטגי ודאגה נוספת לשירותים משתלמים לרווחת העובד מבית Sodexo. כעת, יוכלו מחזיקי  RestoPassלהפיק את המרב מההטבה שמעניקים להם המעסיקים.

 

חיים אהרון מנכ"ל  רשת "קופיקס": רשת "קופיקס" הביאה עמה את בשורת המחיר ההוגן עבור כלל הצרכנים, וההסכם עם חברת Sodexo  יאפשר לעובדים ליהנות מכדאיות הקניה בסניפי הרשת גם דרך כרטיס הסעדהRestoPass  . מעסיקים יוכלו לאפשר לעובדים ליהנות מקניה משתלמת של מוצרים במחיר אחיד של 5 שקלים מבלי להתפשר על איכות.

 

חיים בן סימון מנכ"ל Sodexo benefits & rewards " רווחת העובדים היא נושא שזוכה לחשיבות גבוהה במקומות העבודה של ימינו. אנחנו מאמינים ששיתוף הפעולה עם רשת קופיקס הוא אסטרטגי וצעד חשוב בדאגה לרווחת העובד, וזאת מכיוון שהמחירים הנוחים מאפשרים לעובדים לנצל את הטבות המעסיקים בצורה רחבה ומשתלמת יותר. ראינו ביקוש לרשת הפופולארית מצד העובדים והחלטנו לספק מענה."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד