חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ברת הדיגיטל Operad רוכשת את iCommerce

חברת הדיגיטלOperad  מתרחבת ורוכשת את סוכנות האיקומרס iCommerce. המהלך נועד לאפשר לחברת Operad להרחיב את סל הפתרונות שלה בתחום האי-קומרסולתת שירות גם בפלטפורמות המסחר הבינלאומיות. מהחברות נמסר כי מדובר על הזדמנות עסקית מצוינת שמרחיבה משמעותית את התשתיות של שתי הפעילויות ואת היכולת שלהן לספק ללקוחותיהן היקף רחב של שירותיםin-house.

 

Operad היא סוכנות לשיווק דיגיטלי שמתמחה באיקומרס ומציעה את כל מגוון שירותי הדיגיטל התומכים במכירות אונליין. החברה הוקמה על ידי אפאן (עמוס) דמרי ושחר בלום בשנת 2008 ומעסיקה כ-40 עובדים. היא נחשבת לאחת מחברות הפרפורמנס המובילות בישראל. בין לקוחותיה מותגים ויצואנים גדולים שפועלים בשווקים בינלאומיים. הנרכשת iCommerce הוקמה בשנת 2012 על-ידי דני אביץ ואורי גרינברג ומתמחה בניהול מסחר עבור יצרנים ומותגים המעוניינים למכור בהיקפים גדולים בזירה הבינלאומית.

 

ברשימת הפתרונות החכמים שספקה החברה נמצאים שירותים כמו בדיקות התכנות למכירה בזירות שונות ובמדינות שונות, הקמה וניהול של תשתית שיווק בערוצים רלוונטיים כמו Amazon,, eBay ו- Rakuten, וליווי לוגיסטי מקיף של כל הפעילות. פעילויות שכאמור ימוזגו בתוך Operad. דמרי: "מהלך זה הוא עוד צעד קדימה בפעילות האיקומרס שלנו ומאפשר לנו לתת שירות הוליסטי יותר ללקוחות שפועלים בזירה הבינלאומית. ברמה הטכנולוגית, נפתחות לנו הזדמנויות לבסס את קמפייני ה- Shopping שלנו גם על דאטה שמגיע מפלטפורמות המסחר ובעצם ללוות את היוזר בחיפושים שלו מ-Amazon לאתר המותג, ולהיפך".

 

"ההצטרפות של iCommerce מבטאת את הביסוס שלנו כחברה מובילה בתחום המסחר המקוון והמדיד, ומתבטאת בצורה מידית בהרחבת סל השירותים שלנו", מוסיף שחר בלום, מייסד שותף בחברת Operad שהוסיף כי: "לשמחתנו הרבה, החברה נמצאת במגמת צמיחה משמעותית ואנחנו במרוץ מתמיד להרחיב את סל הפתרונות שלנו, ברמת השירותים וברמה הטכנולוגית".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד