חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פלאפון מקימה רשת חנויות סלולר על בסיס חנויות קיימות

פלאפון מקימה רשת חנויות סלולר על בסיס חנויות קיימות

חברת פלאפון ממשיכה להתרחב ועושה מהלך נוסף להגדלת רצפת המכירה ארצית שלה. החברה מודיעה על השקת פלאפון בעיר- מודל ייחודי ובלעדי של שיתוף פעולה עם חנויות פרטיות הפזורות ברחבי הארץ. בעת ההשקה הרשת תעמוד על כ-35 חנויות ב-20 ערים, כאשר המטרה היא להגיע ל-100 סניפים עד סוף 2018.

החנויות, ממוקמות במרכזי ערים, רחובות ראשיים ומרכזי קניות שכונתיים, ממותגות בהתאם עם לוגו פלאפון בעיר בשילוט חיצוני ובעיצוב פנימי. ברשת החדשה יוצעו מסלולי סלולר מבית פלאפון וציוד קצה במחירים אטרקטיביים.

 

"המהלך האסטרטגי עליו מכריזה היום פלאפון, הינו לא פחות ממהפכה צרכנית, הופך אותה לרשת הזמינה ביותר עבור לקוחותיה בפרט ולקוחות עולם הסלולר ותקשורת בכלל. באמצעות הרשת החדשה פלאפון בעיר הרשת תעניק לכל לקוח את חווית הקניה המתאימה ביותר עבורו ותספק באמצעות  one stop shop של עולם הסלולר במקום אחד הכולל : מכשירים, אביזרים, שירותי מעבדה ותיקון, מסלולי סלולר, חבילות חול ופריפייד ועוד" מוסר רן גוראון, מנכ"ל פלאפון

 

אך לא רק הלקוחות נהנים יותר, מודל השותפות הייחודי והבלעדי של פלאפון אטרקטיבי ביותר גם לבעלי העסקים. החנויות שעברו בחירה קפדנית על ידי פלאפון יזכו לשותפות עם חברת הסלולר הטובה והמשתלמת בישראל וליהנות מכל היתרונות שיש לפלאפון להציע: תמיכה במלאי, חלקי חילוף, הכשרות מקצועיות והכנסה נוספת לעסק במודל עסקי גמיש וחדשני. מדובר כמובן גם בחיזוק לעסקים קטנים מקומיים ששיתוף הפעולה עם פלאפון מסייע בחוזק הכלכלי שלהם.

 

דגנית קרמר, סמנכ"לית חטיבת לקוחות פרטיים בפלאפון:  "עם השקת פלאפון בעיר תרחיב פלאפון את רצפת המכירה והשרות הארצית לכ-500 נקודות מכירה ברחבי הארץ. החנויות ברשת החדשה נבחרו בקפידה בתהליך יסודי, מעמיק וללא פשרות. ה"גב" של פלאפון יעניק לחנויות תמיכה במלאי, חלקי חילוף והכשרות מקצועיות ויסייע לתת מענה סלולרי ללקוח שיהיה רחב, אטרקטיבי וקרוב מאי פעם"

 

הפעילות מצטרפת למגוון שיתופי פעולה קיימים של פלאפון עם קרביץ, באג, וואלה, צומת ספרים ולאחרונה גם ריקושט. בכך פלאפון הופכת לרשת הריטייל הגדולה בישראל עם למעלה מ- 500 נקודות מכירה ברחבי הארץ. החברה קרובה וזמינה ללקוח במגוון רחב נקודות מפגש והלקוח יכול לבחור לפי הנוחות שלו בין מרכזי השירות, הקניונים וכעת גם בחנות בשכונת מגוריו.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד