חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סקר בנושא חדר השירותים הישראלי של DUCK

צילום: אפרת אשל

סקר שערכה חברת אס סי ג'ונסון יצרנית מותג DUCK בשיתוף חברת דיאלוג חושף את הרגלי "הבילוי" והניקיון של הישראלים בחדר השירותים.

 

הסקר נערך לרגל השקת 2 הניחוחות החדשים של מותגDuck  (דאק) והשתתפו בו 611 נשאלים - גברים ונשים בגילאי 18-64 במדגם ארצי מייצג.

 

מניתוח הסקר עולה כי רק 36% מכלל האוכלוסייה מנקים את האסלה כל יום, 48% מכלל הציבור חשפו כי בעודם יושבים בשירותים הם גולשים ברשתות החברתיות, ו-39% גילו שהם מרפדים את האסלה בנייר כאשר נכנסים לשירותים במקום עבודתם. עוד נתון שנחשף הוא - 90% מהישראלים מנקים את האסלה לפחות פעם בשבוע.

 

מסתבר שהמדיות החברתיות נכנסו לנו לתחתונים והן שולטות גם בדרך בה הישראלים מעבירים את זמנם בשירותים - 46% מהגברים לעומת 50% מהנשים, 16% מעדיפים להעביר את הזמן בקריאת עיתון או ספר, מתוכם 22% גברים 11% נשים, 3% מדברים בטלפון, נשים וגברים גם יחד.

 

עוד נתון שהתגלה בסקר מראה כי מעל גיל 35 השימוש בטלפון הסלולרי בשירותים יורד משמעותית, בגילאי 18-24 60% גולשים ברשתות החברתיות בעודם יושבים בשירותים לעומת 16% בגילאי 64.

 

הישראלים לא ממש מרוצים מניקיון השירותים במקום עבודתם בו הם מבלים את רוב היום שלהם -  61% ענו שהניקיון סביר ו-17% ענו כי גרוע במיוחד.

 

ומה לגבי טיב המפגש עם האסלה במקום העבודה? 24% ענו כי יושבים על האסלה, מתוכם 26% גברים ו-22% נשים. 28% עושים סקוואט באוויר ודווקא שמענו שזה מחזק את השרירים, 41% בקרב הנשים לעומת 13% בקרב הגברים. 39% מתעסקים במלאכת הריפוד בנייר, מסתבר שרוב העוסקים במלאכה הם דווקא הגברים עם  51% בהשוואה לנשים עם 29%.

 

לדברי רוית קלוד מנכ"ל חברת אס סי ג'ונסון יצרנית המותג DUCK: "לחיטוי השירותים וקבלת שירותים נקיים - הכרחי לנקות מידי יום. למדנו מהסקר כי מהפכת התקשורת נכנסה גם לשירותים ". עוד מסרה קלוד: "אין ספק שלישראלים חשוב להשתמש בשירותים נקיים, במיוחד משום שהשהייה בשירותים אינה זמן מבוזבז והיא מנוצלת לפעילויות נוספות כמו קריאה, גלישה ופעילות ברשתות החברתיות"

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד