חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת MANIA GROUP מתרחבת ל- 94 סניפים

קבוצת MANIA GROUP מתרחבת ל- 94 סניפים

קבוצת MANIA GROUP, בעלת המותגים מאניה ג'ינס, FETISH ו-NOIZZ מרחיבה את פעילותה בארץ ופותחת חנויות חדשות במיקומים מרכזיים בקניונים המובילים/

הקבוצה מתרחבת עם פתיחת שתי חנויות בקניון עזריאלי בתל אביב - מאניה ג'ינס עם חנות חדשה המעוצבת בקונספט חדשני וטרנדי, וחנות של רשת ההנעלה והתיקים FETISH, שנכנסת לראשונה לתל אביב עם חנות פופ אפ בקניון, שתהיה פתוחה לקהל הרחב למשך כחצי שנה.
לאחרונה פתחה רשת FETISH ארבע חנויות נוספות של המותג בקניון גרנד חיפה, בקריון קריית ביאליק, בביג פאשן טבריה ובקניון עופר ברחובות וסה"כ מונה כ- 15 חנויות.
רשת האופנה לילדים NOIZZ מתרחבת עם חמש חנויות חדשות וכרגע מונה 25 חנויות.

עלות ההשקעה בפתיחת החנויות החדשות נאמדת בכ- 6  מיליון ₪

מישל רוגוף, מבעלי קבוצת מאניה גרופ, אמר: "פתיחת החנויות הינה צעד נוסף בהתרחבות קבוצת מאניה גרופ, המציעה תמהיל מוצרים אטרקטיבי לקהל לקוחות רחב ובפריסת חנויות ארצית. חנויות מאניה ג'ינס ו-FETISH, יציעו את קולקציות האביב החדשות, מגוון פריטים לחג הפסח ומתנות ייחודיות. חנויות NOIZZ מעוצבות בקונספט הייחודי של המותג, עם מגוון הצעות לבוש לחג". 

רשת האופנה לגברים מאניה ג'ינס מתרחבת עם פתיחת חנות חדשה בקניון עזריאלי בתל אביב. החנות ממוקמת בקומה הראשונה לצד מותגי האופנה המובילים בקניון, ומציעה את פריטי האופנה, ההנעלה והאביזרים מקולקציית אביב קיץ 2018 החדשה לגברים. עם פתיחת החנות עומדת הרשת על 54 חנויות בפריסה ארצית.

NOIZZ רשת האופנה לילדים, מתרחבת ופותחת חמש חנויות חדשות בנהריה, בית שמש, אשדוד, רמלה וקריית גת. הרשת נמצאת בפריסה ארצית עם 25 חנויות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד