חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת גוטקס מתרחבת

קבוצת גוטקס מתרחבת

הקבוצה משיקה שלוש חנויות "Gottex" חדשות שמציעה את מיטב מותגי בגדי הים והחוף של הקבוצה: חנות במתחם התחנה בתל אביב, חנות בוטיק בטיילת הרודס באילת וחנות במתחם שמול שדה התעופה באילת, אשר תציע קולקציות חדשות ופריטי עודפים.

 

רון גרונלנד, מנכ"ל קבוצת gottex, אמר: " אנו גאים לפתוח חנויות חדשות ייעודיות, הן עבור הקהל הישראלי והן עבור קהל התיירים הרב שפוקד את ישראל בחודשי הקיץ. קבוצת גוטקס מובילה את שוק בגדי הים בישראל עם מגוון מותגי בגדי הים הרחב ביותר, המבוססים על הטכנולוגיה החדשנית המובילה בעולם ובעיצובים חדשניים. החנויות יציעו את מיטב דגמי בגדי הים והחוף החדשים המובילים לשנת 2018, וגם יאפשרו למי שרוצה לרכוש בגדי ים במחירים משתלמים לכל כיס".

 


קבוצת גוטקס מרחיבה את פעילותה בישראל ומשיקה שלוש חנויות חדשות – שתי חנויות בתל אביב, בהן חנות חדשה וחנות עודפים, וחנות עודפים נוספת באילת.

 

במתחם התחנה בתל אביב משיקה הקבוצה חנות חדשה תחת השם Gottex. החנות בשטח של כ-100 מ"ר, מציעה את מגוון מותגי בגדי הים והחוף לעונת אביב קיץ 2018, בהם: גוטקס, גוטקס קוטור, טורקיז, מותג הספורט FREE, טורקיז, קולקציית בגדי הים הקולומביאניים, פלפל, פלפל סוויט לנערות ופלפל קידס.

 

החנות הותאמה במיוחד גם עבור קהל התיירים הרחב אשר פוקד את ישראל בתקופה האביב והקיץ, וצוות המוכרות דובר ארבע שפות: עברית, אנגלית, ספרדית וצרפתית.

 

באזור של חנות הדגל המיתולוגית של גוטקס ביד אליהו, משיקה הקבוצה ברחוב נירים חנות עודפים תחת השם Gottex outlet, המשתרעת על שטח של כ-80 מ"ר, ומציעה את מיטב מותגי בגדי הים והחוף מעונות קודמות של המותגים  גוטקס, טורקיז,FREE, פלפל, פלפל סוויט ופלפל קידס.

בטיילת הרודס באילת, משיקה הרשת חנות בוטיק בשטח של כ-60 מ"ר, המציעה את מותגי גוטקס קוטור וקולקציית בגדי הים הקולומביאניים מבית גוטקס.

 

כמו כן, תשיק הרשת במהלך החודש חנות נוספת וגדולה באילת במתחם שמול שדה התעופה באילת, בשטח של כ-180 מ"ר שתציע את כל מותגי בגדי הים והחוף מהקולקציה החדשה, לצד פריטי עודפים נבחרים מעונות קודמות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד