חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת ישרקו מקבוצת טיב טעם רכשה את מותג

חברת ישרקו מקבוצת טיב טעם רכשה את מותג (הגדל)

חברת ישרקו, מקבוצת טיב טעם, המייבאת ומשווקת מוצרי מזון מהמותגים המובילים בעולם, רכשה את מותג גבינות הבוטיק מחלבנה.

עדי כהן מנכ"ל ישרקו מקבוצת טיב טעם מסר: "במסגרת המהלך תשיק מחלבנה בשנה הקרובה למעלה מ-40 סוגים של גבינות ומוצרי חלב חדשים".

לדברי כהן: "ההחלטה לרכוש את מותג גבינות הבוטיק מחלבנה היא חיזוק תמהיל ומגוון מותגי הפרימיום של ישרקו,  מאחר ומדובר במותג בעל מוניטין"

 

מחלבנה תיתן מענה גם לצרכנים שלא יכולים (או לא רוצים) לצרוך גבינות מחלב בקר ותציע מגוון מוצרי חלב עיזים או חלב כבשים, הנוחים יותר לעיכול.

לדברי כהן: "אנו נציע one-stop-shop לגבינות ולמוצרי חלב איכותיים בתמורה צרכנית מעולה. קו המוצרים הכשר, הרחב והמגוון שלנו יכלול גבינות מסחריות משובחות ומיוחדות, יוגורטים איכותיים, מוצרי בוטיק ועוד. והכול תחת תו האיכות והביקורת הקפדנית של מומחי הגבינות של מחלבנה וישרקו".

המוצרים שיוצעו החל מחג שבועות הינם: יוגורטים, גבינות קשות, גבינות טריות ורכות וגבינות עובש. ובהם: מוצרלה, סנט מור, בושה, איבריקו, תום, בנוסף, גבינות ויוגורטים מחלב עיזים ועוד.

 

בימים אלה ישווק המותג 14 גבינות חדשות: ביניהם: ג'יבנה 200 גרם - גבינת עזים רכה ומלוחה, שדומה קצת לגבינה צפתית. ג'יבנה עם זעתר 200 גרם - גבינת העיזים הקלאסית והמבוקשת של המטבח הערבי, עם טוויסט של זעתר, מתובלת ורעננה, יוגורט עיזים - יוגורט עיזים קלאסי, מאוד מעודן, בעל טעמים אופייניים לחלב עיזים: לאבנה עיזים - קלה ועדינה , בושה עיזים שקיל - למריחה על פרוסות בגט טרי או קלוי: גבינה רכה, נימוחה ממש, שקשה מאוד להתאפק ולא לזלול. יש לצרוך כשהיא צעירה, אם מעוניינים בצד המתקתק שלה ולחכות, אם אוהבים אותה עוקצנית. סנט מור עיזים פחם שקיל - נפלאה לקלייה על באגט פריך וטרי ועוד.

 

 

להשיג בסניפי רשת טיב טעם ועדן טבע

 ובכל רשתות השיווק והמעדניות המובחרות ברחבי הארץ

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד