חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פרויקט שער הגלבוע יכלול קומת מסחר בגודל 1,800 מ"ר

פרויקט שער הגלבוע יכלול קומת מסחר בגודל 1,800 מ"ר

יזמית הנדל"ן לי מרשל, בבעלותו של שי ניסים, תתחיל בימים הקרובים בביצוע פרויקט "שער הגלבוע" על כביש התענכים (675), למרגלות הגלבוע, זאת לאחר שקיבלה היתר בנייה לפרויקט.

 

הקומפלקס הלא שגרתי בנוף של עמק יזראעל, יכלול מרכז מסחרי, משרדים, תחנת דלק וחנות נוחות, בשטח של 12,200 מ"ר בנוי. הפרויקט ייבנה על מגרש בגודל 10 דונם, שנרכש על ידי לי מרשל בשנת 2015 מחברה שזכתה בו במכרז של מינהל מקרקעי ישראל כבר ב-2010, בין מגידו לבית שאן, בכניסה לפארק מבואות גלבוע.

במקור כללה הקרקע תב"ע לבנייה של 4,000 מ"ר בלבד, אך לאחר הליך שינוי תב"ע שביצעה לי מרשל הוגדלו זכויות הבנייה וכעת ניתן היתר בנייה לפרויקט רחב ידיים.

"שער הגלבוע" יכלול ארבע קומות משרדים בשטח של 10,000 מ"ר, קומת מסחר בשטח 1,800 מ"ר, חנות נוחות בגודל 154 מ"ר ותחנת דלק על שטח של 3,700 מ"ר.

שיווק שטחי המסחר והמשרדים יתחיל בסמוך למועד העלייה על הקרקע ומשך הבנייה המשוער הוא כשנתיים וחצי.

 

"זה נכון שפרויקט משרדים ומסחר בגלבוע נשמע מוזר, אך לא סתם בחרנו במיקום", אמר השבוע בעלי לי מרשל, שי ניסים. "תחנת הדלק נמצאת על ציר ראשי ומרכזי, ולאחר סגירת המסופים של ירדן בסוריה, הממלכה הירדנית מעבירה את כל הסחורה שלה לאירופה דרך מסוף בית שאן ודרך כביש התענכים לנמל חיפה, ויש תנועה רבה בכביש. מתחם המשרדים נמצא באזור בו אין כלל משרדים, ולכן יש צורך לכך מצד בעלי מקצועות חופשיים ואוכלוסייה מעורבת מעפולה, בית שאן ושאר היישובים בסביבה. זיהינו את הביקוש לכך כבר כשרכשנו את הקרקע, ואכן יש התעניינות רבה כיום מצד אנשים שמזהים הזדמנות לעבוד קרוב לבית, במתחם עסקים חדש ואיכותי, עם יתרונות מיסוי אדירים בשל בנייתו באזור פיתוח א'. עד היום, האוכלוסייה העסקית באזור נהרה ברובה לחיפה, וכעת תהיה אפשרות בלעדית לעבוד בסביבה עסקית, במיקום אסטרטגי ועם נוף לירוק של הגלבוע ועמק יזרעאל״.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד