חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

GOLFZON משיקה אולם תצוגה לסימולטורי גולף

GOLFZON משיקה אולם תצוגה לסימולטורי גולף

 מייצרת ומשווקת סימולטורי גולף בטכנולוגיה מתקדמת, המשלבת בין משחק פעיל לווירטואלי באמצעות הדמיית מסלול גולף ומקרן 3D המאפשר לבחור בכל מגרש גולף בעולם ולדמות את תנאי מזג האוויר במקום באותו היום.  

GOLFZON הנה חברה קוריאנית אשר נוסדה בשנת 2000 ומובילה את שוק סימולטורי הגולף בעולם. החברה נמצאת בפריסה גלובאלית של 46 מדינות ביבשת אסיה, אמריקה ואירופה וסוחפת את כל העולם עם חזונה להנגיש את תרבות הגולף לכלל הציבור.

חן תורג'מן, מנכ"לית GOLFZON ישראל, מסרה: "אנו שמחים  ומברכים על המהלך החשוב להחדרת GOLFZON לישראל, במטרה לחשוף בפני החברה הישראלית את תרבות הגולף, אשר סחפה רבות את אסיה וארצות הברית, עם כניסת פעילותה של החברה לכל מרכז תרבות ופנאי אפשריים במדינות השונות".

עוד הוסיפה תורג'מן :"אנו צופים כי בשלב ראשוני נכנס למרכזים מסחריים המעוניינים לייצר בידול בתחומי התרבות והפנאי, מרכזי קאנטרי שונים ברחבי הארץ, מגדלי יוקרה אשר יבקשו להעניק ללקוחותיהם ערך מוסף, מוסדות ציבוריים כמו מוסדות אקדמאיים אשר מעודדים אלמנטים של ספורט ופורקן מתחים. במקביל נעניק שירות ללקוחות קצה פרטיים אשר יביעו עניין להעמיד סימולטור בביתם ולשחק לבד, עם חברים, או עם כל המשפחה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד