חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קניון עיר ימים בנתניה מתרחב בהשקעה של 200 מיליון ש"ח

קניון עיר ימים בנתניה השיק ב-3 בספטמבר את המתחם החדש של הקניון, ובכך מגדיל את שטחו הכולל לכ-35,000 מ"ר, וממצב את עצמו כאחד מהקניונים הגדולים והמובילים בישראל. כמות המבקרים בקניון, לצד ביקוש מוגבר מצד רשתות ומותגים בינלאומיים לפתיחת סניפים בו, הובילו לפרויקט ההרחבה שהיקפו מוערך ב-200 מיליון ש"ח.
 

ההרחבה כוללת תוספת של עשרות רשתות חדשות, והגדלת שטחן של חלק מהחנויות הקיימות. במסגרת זאת, סניף של רשת האופנה  Urbanica מגיע לראשונה לנתניה. כמו כן, מצטרף לעיר ימים מותג האיפור הבינלאומי קיקו מילאנו, בנוסף לענקיות אופנה בינלאומיות דוגמת קולומביה, Foot Locker, Pull&Bear ,Top Shop, סקצ'רס, רשת מוצרי הבוטיק לתינוקות Minene, רשת בגדי הילדים קרטרס, חנות התכשיטים רויאלטי, חנויות הקוסמטיקה והטיפוח Sacara ואיב רושה, מותג האופנה הישראלי Twentyfourseven, רשת הציוד לבית הספר YOLO, המותג היפני שהגיע רק לאחרונה לישראל – מיניסו, שישיק את החנות בספטמבר, ובנובמבר ייפתח גם סניף בן קומתיים של Urban Outfitters.
 

גם חלק מהחנויות הקיימות הגדילו את שטחן ועברו לאגף החדש עם קונספטים חדשים, בהן סופר פארם, רנואר, מאניה ג'ינס, FOX, מנגו, Hoodies והבורסה לתכשיטים. מותג הספורט הבינלאומיNike התרחב לקומה נוספת, ודוכן משקפי השמש קרולינה למקה פתח חנות בקונספט חדש.


תחום הפנאי והקולינריה זכה אף הוא להרחבה ושדרוג התמהיל, עם סניף חדש של רשת ההמבורגרים   Black Bar n Burger, סניף של רשת הסושי אושי אושי, הרחבת הסניף הקיים של ארומה, והקמת סניף חדש וגדול של בבילון פארק, עם מגוון רחב של משחקי וידאו, ספורט ואטרקציות שונות לכל המשפחה. 
 

קניון עיר ימים, הנמצא בבעלות בחלקים שווים של קבוצת "שיכון ובינוי נדל"ן" וקבוצת "הראל ביטוח ופיננסים",  הוקם לפני כשבע שנים בלבה של שכונת עיר ימים היוקרתית בנתניה בסמיכות למחלף פולג. הקניון זוכה בשנים האחרונות לביקוש רחב, בזכות היותו מהקניונים המובילים באזור השרון בפרט ובישראל בכלל. הקניון, שתוכנן ועוצב על ידי משרד האדריכלים יסקי-מור-סיון, בולט בעיצוב מודרני ומרשים ואף נחשב בעיני רבים כקניון היפה בישראל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד