חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מקדונלדס, לחם ארטיזן, גלידה לורן ואופטיקה קמחי פותחות סניפים במתחם פיאנו בפולג נתניה

מקדונלדס, לחם ארטיזן, גלידה לורן ואופטיקה קמחי פותחות סניפים במתחם פיאנו בפולג נתניה

4 עסקאות חדשות נחתמו בימים אלה להשכרת שטחים בפיאנו, מתחם בילוי וקניות חדש,  שיפתח במרץ 2020,  בעיר הימים – שכונת פולג בנתניה.

 

העסקאות נחתמו עם בתי עסק ייחודיים ורשתות מובילות, ביניהן: קצבית בוטיק  פסקוביץ –   שכרה  100 מ"ר,  בעלות של 200 ₪ למ"ר,  בתוספת של 30 ₪ למ"ר דמי ניהול חודשיים.

 

כמו כן אופטיקה קמחי – שלה סניף בצפון ת"א,  פותחת סניף שני  על שטח של כ-40 מ"ר בעלות של 270 ₪ למ"ר בתוספת דמי ניהול חודשיים בסך 30 ₪ וכן יוקם סניף דגל כשר של רשת מקדונלדס בשטח של כ-160 מ"ר בעלות של כ-220 ₪ בתוספת דמי ניהול .

 

כמו כן לחם ארטיזן יפתח סניף של כ-40 מ"ר בשכירות של כ-220 ₪ בתוספת דמי ניהול.

 

מתחם הקניות והבילוי פיאנו, אשר ממוקם בשכונת עיר ימים פולג בנתניה, נמצא בימים אלו בשלבים אחרונים של הקמתו לקראת פתיחתו במרץ 2020. המתחם משתרע על שטח של כ-9.5 דונם, אשר מתוכם כ-7,000 מ"ר מיועדים למסחר. יזמי הפרויקט הם קבוצת בריגה ואנשי העסקים דודו מכלוף ובר אבדיאב. 

 

ההשקעה הכוללת בפרויקט עומדת על כ-165 מיליון ₪ והוא ישלב תמהיל של מותגים, חנויות ובתי עסק ייחודים מהארץ ומחו"ל, חלקם יפתחו בלעדית ולראשונה במקום (כגלידה לורן) לצד נותני שירות ומותגים ידועים.

 

עד כה הושכרו למעלה מ 80% מהשטחים המסחריים, בין היתר על ידי השף לירן גאודה, אשר לקח חלק בתכנית הטלוויזיה "משחקי השף" וכיום נמנה על צוות התכנית, אשר יפתח סניף ראשון של גלידה לורן האיטלקית. לצורך זה שכר חנות בשטח של כ-50 מ"ר, רשת סופרמרקטים פוליצר על שטח של 1,000 מ"ר, הקונדיטור דודו אוטמזגין, פיצה זוטא, רשת המזון האסייתית ווק טו ווק, כמו כן שכרו חנויות מעצבים, בנקים, קופוץ חולים ועוד. 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד