חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת אמסלם פותחת מסלול שיתוף פעולה בסוכני נסיעות עצמאיים

יעקב אמסלם. צילום: דניאל אביגדור

קבוצת אמסלם טורס, תוביל מהלך סיוע ייחודי לעובדי ענף התיירות, בצל משבר הקורונה. במסגרתו, תציע לסוכני נסיעות פרילנסרים להצטרף למסלול חדש של הקבוצה. מסלול זה צפוי להעניק לסוכני הנסיעות העצמאיים מעטפת כללית ובסיס מקצועי איתן ויציב להמשכיות של פעילותם העסקית.

 

קבוצת אמסלם בבעלותם של יעקב ואליעזר אמסלם, הנה אחת הקבוצות הבולטות בענף התיירות בארץ ובחו"ל. עם פרוץ משבר הקורונה בחרה כהרגלה, ליזום מהלכים פרואקטיביים והובילה בהצלחה אלפי חילוצים מורכבים של מטיילים ישראלים וזרים אשר נתקעו בסגר במדינות שונות ברחבי העולם וביקשו לשוב לביתם. כעת, בוחרת החברה לסייע גם למגזר העסקי ולחבק בצעד חסר תקדים את הקולגות שלה - את סוכני הנסיעות העצמאים הנדרשים לחשב מסלול מחדש.

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, ציין "משבר הקורונה יצר טלטלה רבה בסקטורים שונים בכלל ובענף התיירות בפרט ענף שלצערנו עדיין עתידו לוטה בערפל. במצב שנוצר סוכני נסיעות רבים מצאו את עצמם ללא משרד, פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות, ביטוח אשראי, מחירים מיוחדים ועוד. על מנת שרוב הסוכנים הפרילנסרים, יוכלו לחזור לעבודה שוטפת ובטוחה מיד עם פתיחת השמיים ובהצלחה לאורך זמן, יצאנו במבצע הנותן מענה של גב כלכלי איתן וחבילה כוללת המעניקה ראש שקט לסוכן הפרילנסר".

 

עוד הוסיף אמסלם "כחברה ותיקה, גדולה ובינלאומית בעלת נוכחות דומיננטית ברחבי העולם, אנו חשים ערבות ואחריות רבה להעניק הצעה ייחודית לסוכני הנסיעות העצמאיים. סוכנים אלו יוכלו ליהנות מחבילת סיוע והטבות נלוות של כלל השירותים המבדלים של קבוצת אמסלם טורס ממתחרותיה, לרבות חדר מצב קורונה, מוקד 24/7 מתוגבר, טכנולוגיות ייחודיות, Multi IATA כך שיוכלו להעניק ללקוחותיהם ערך מוסף באופן ישיר ומהיר".


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד