חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הישג ישראלי בעולמות הגיימינג: חברת הסטארט אפ הישראלית ג'אג משיקה קונסולת משחק עם חברת Yogibo האמריקאית

חברת ג'אג הישראלית, שהתפתחה במיינדסט, בשילוב עם חברת יוגיבו (Yogibo) האמריקאית משיקות את JOGOBALL - קונסולת משחק חדשנית ללא מסכים, המבוססת על קול ותנועה ומציעה משחקים לכל המשפחה. ג'וגובול הוא כדור עם רמקול בלוטות', המצוייד בחיישני תנועה מתקדמים אופן המאפשר לשחקנים לזרוק לנער, למסור ולגלגל אותו תוך כדי משחק.
חן לב. התמונה באדיבות המצולם (הגדל)
חן לב. התמונה באדיבות המצולם

השתיים משיקות את הטכנולוגיה ברחבי ארה"ב בימים אלה, ובכך מרחיבות את מעגל המשתמשים /מינויים למיליונים. YOGIBO- ידועה כמי שמחזיקה במגוון מוצרים איכותי, מוקפד וחדשני והיא בעלת  למעלה מ 150 חנויות דגל ופועלת בעוד מאות חנויות אחרות בצפון אמריקה ואסיה, , כך שהמגע עם צרכני המשחקים נגיש לה ביותר.

 

JOGOBALL משלב בין העולם הפיזי והעולם הדיגיטאלי- עם ספריית תוכן שהולכת ומתרחבת בכל יום.  והכל בקונסולה אחת, בשילוב חיישני תנועה מתקדמים, ובעזרת אפליקציה נלווית - השחקנים אקטיביים במשחק, מנווטים ומתרגלים- משאלות טריוויה, אתגרי ספורט, משחקי חברה ואפילו לימוד שפות. בעתיד יוכלו גם המשתמשים להוסיף תוכן משלהם ולשמור אותו בספריה אישית. 

 

מנכ"ל ג'אג, חן לב: " קונסולת המשחק שלנו מאפשרת לילדים ומבוגרים כאחד שעות פעילות ארוכות מחוץ למסך, אבל בעולם הדיגיטלי שאליו הם רגילים, ומספקת פעילות בריאה, מהנה ומפתחת דמיון. זהו סוג חדש של תוכן שמשלב אודיו חכם, וניווט באמצעות תנועות, וכך, המרחב הביתי הופך למגרש משחקים בלתי מוגבל".

 

מנכ"ל מיינדסט, אבי ורשבסקי: בצד האתגרים הרבים שמשבר הקורונה מציב לכולנו, הוא יוצר הזדמנות חסרת תקדים להתחדשות בחינוך, ולמבט רענן על המרחב בו מתרחשת למידה. ג'אג זיהתה את הצורך ופיתחה חוויה ייחודית שהופכת היום רלוונטית מתמיד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד