חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מותג Oral-B משיק משחת שיניים המקלה על שיניים וחניכיים רגישות החל מהשימוש ביום הראשון

קרדיט תמונה: יח"צ (הגדל)
קרדיט תמונה: יח"צ

משחת השיניים Oral-B Sensitivity & Gum מבית מותג היגיינת הפה Oral-B הוכחה קלינית כיעילה מאוד בהקלה על תופעות של רגישות בשיניים והענקת תחושת רוגע בפה, בעזרת פורמולת הסטונוס פלואוריד הייחודית - הפועלת החל מהיום הראשון לשימוש בה.


המשחה, בעלת טכנולוגיית ACTIVECALM המסייעת ליצירת שכבת ההגנה הייחודית, היא חלק מסדרת המשחות החדשה שהחברה השיקה, המיועדת לתת מענה לטיפול והקלה בשיניים רגישות.


השן בנויה מצינוריות מיקרוסקופיות שדרכן חודרים גירויים כגון קור, חום ומגע ישירות לאזור בו נמצאים עצבי השן. משחת השיניים Oral-B Sensitivity & Gum מכילה סטאנוס פלואוריד, אשר שוקע באותן הצינוריות וחוסם אותן. באמצעות חסימה זו, משחת Oral-B Sensitivity & Gum מונעת  את מעבר הגירוי של חום קור או מגע משטח פני השן אל עבר העצב חסימת צינוריות אלו מתרחשת אחרי צחצוח אחד בלבד עם משחת Oral-B Sensitivity & Gum, מוכח מחקרית.


על אף המודעות הרבה שיש כיום בקרב טיפוח ובריאות הפה, כ – 60% מהישראלים מעידים על עצמם כסובלים באופן קבוע מבעיות חניכיים, דימומים, ריח רע מהפה, רגישות ואפילו אבדן שיניים. לא מדובר רק בחוסר נעימות אלא גם במפגע בריאותי העלול להשפיע על מצב הבריאות הכללית. מחקרים מראים כי קיים קשר ישיר בין מחלות חניכיים לבין מגוון מחלות מערכתיות כגון: סוכרת, מחלות לב וכלי דם וסיבוכי הריון הכוללים לידה מוקדמת ומשקל לידה נמוך. גם החניכיים, המשמשות הגנה לשורשי השיניים ולעצם העוטפת אותן, ממשיכות לסבול מחוסר טיפול ותשומת לב, כאשר גורמים כמו היגיינת פה לא מספקת, הורמונים או צחצוח שיניים אגרסיבי יכולים לגרום לדלקות חניכיים, למחלות חניכיים ואף לנסיגת חניכיים משמעותית.


זו הפעם הראשונה שיוצאת משחת שיניים שנותנת מענה לרגישות בשיניים כבר מהיום הראשון ובמקביל גם מטפלת בבעיות חניכיים. זו טכנולוגיה חדשנית שנותנת מענה איכותי ראשון מסוגו" אומרת ד"ר ענת בניאל רופאת שיניים ויועצת לחברת  Oral-B  :"לא הרבה אנשים ערים לכך, שכשהשיניים לא רגישות לא רק איכות החיים טובה יותר, אלא גם בריאות הפה כולה משתפרת, היות ואנו מצליחים לצחצח בקלות וללא כאבים גם את האזורים שהיו רגישים".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד