חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בחרה בהיבא חלבי להוביל הרצאות עבור 'העמותה להעצמה כלכלית לנשים'

היבא חלבי. צילום: ירין נטור חלבי (הגדל)
היבא חלבי. צילום: ירין נטור חלבי

'העמותה להעצמה כלכלית לנשים' , שפועלת כבר למעלה משני עשורים, שמה לה כמטרה לקדם נשים ולפתח את היכולות והאפשרויות הכלכליות והחברתיות שלהם על ידי עידוד ופיתוח יזמות עסקית. העמותה פועלת מתוך גישה פמיניסטית ונותנת עדיפות לנשים מקבוצות פגיעות ומגזרים מוחלשים בחברה הישראלית על ידי כלים מעשיים, הדרכה ליווי בעצמאות כלכלית.


כחלק מהפעילות של החברה מועברים ימי עיון בנושאים רלוונטיים לנשות עסקים, כאשר להרצאות האחרונות נבחרה היבא חלבי, יועצת ארגונית ובעלת חברה לייעוץ ארגוני מדלית אל כרמל. היבא היא דוגמא לכך שנשים יכולות להצליח עם רצון, התמדה, וקבלת כלים מתאימים. בת בכורה למשפחה בת חמישה ילדים היבא וויתרה על הדרך המסורתית והמקובלת, למדה לתואר ראשון בהנדסה וניהול, התקדמה בתפקידי ניהול בחברות מוכרות כמו פרטנר וקופת חולים מאוחדת ולאחר מכן ליוותה מנהלים בכירים בארגונים גדולים כמו חברת החשמל ומכללת אורט בראודה.


היבא, שמובילה תהליכים ניהוליים ומלמדת עובדים בדרגות שונות כיצד לנהל ולהתנהל בארגון בצורה נכונה ויעילה נבחרה להעביר הרצאה בנושא מכירות בחסות העמותה. ההרצאה הראשונה התקיימה בשפרעם בשיתוף המועצה המקומית וכשבוע לאחר מכן הועברה בסחנין בשיתוף המועצה המקומית ועיריית עראבא. ההרצאה כללה הסבר כיצד לנהל משא ומתן בתחום המכירות, כיצד להתמודד עם התנגדויות- מידע תאורטי וסימולציות תרגול, שיח על הצד המנטלי של מכירות ומתן כלים פרקטיים ויישומיים.


היבא הינה בעלת חברת WEWIN לייעוץ ארגוני ואימון ניהולי ומטרותיה כמטרות העמותה הן לקדם נשים לעצמאות כלכלית על ידי יזמות עסקית. היבא מלווה נשים וגברים בתפקידים שונים בארגון והיא, כאמור, מהווה דוגמא שאישה מכל חברה ומכל מגזר יכולה להגשים את עצמה ולהתקדם ברגע שיש לה אפשרות להוכיח את היכולות והכישורים שלה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד