חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גולשי האתר Local העדיפו לקבל כפרס טיפולים אישיים על פני פרסים אחרים

תחרות 'הסינדרלה', עליה הכריזו אתר האינטרנט LOCAL.CO.IL ומכון היופי 'צלולייט' בכפר סבא, צברה תאוצה עם פרסום שמות ארבע המתמודדות הסופיות מתוכן תיבחר בימים הקרובים הזוכה בתואר המחייב 'סינדרלה', שתהנה מפרס ענק של טיפולי יופי ופינוקים נוספים בשווי של למעלה מ- 25,000 שקלים.

גיא עזריאלנט, סמנכ"ל LOCAL.CO.IL מקבוצת הרשת המקומית, שהנו פורטל האינטרנט המקומי המוביל בישראל, אומר כי סקר שנערך באתר ובחן מה היו רוצים הגולשים לקבל כפרס ששוויו מוערך בעשרות אלפי שקלים, קבע כי למעלה מ– 60 אחוז מעונינים לקבל "טיפול 10,000 אישי" יותר מכל אפשרות אחרת שהוצעה. בין השאר העדיפו הגולשים אופציה זו על חבילות שי של מוצרי חשמל,  ריהוט ביתי מלא ואפילו רכב (משומש, במצב מצוין...).

 

עזריאלנט אומר כי אתר LOCAL החליט להרים את הכפפה, וביחד עם מכון היופי הכפר סבאי 'צלולייט' הוכרזה תחרות 'הסינדרלה', בה יכלו גולשות האתר לספר לצוות השופטים למה דווקא להן מגיע לקבל פרס ענקי שכזה.

 

מבין מאות האי-מיילים והפניות שהגיעו למערכת האתר נבחרו בסופו של דבר ארבע צעירות: מעיין נהרי, סיגלית פרידמן, גלית מייבך ותמר דרסלר, שכל אחת מהן שכנעה את צוות השופטים כי היא אכן מועמדת ראויה להגיע ל"ארבע הגדולות".

 

תמונות המועמדות הסופיות הופיעו בכל עיתוני "הרשת המקומית", ולגולשי האתר ניתנה הזדמנות להיכנס לעמוד התחרות, להתרשם ממראה המועמדות ולקרוא את הסיבה של כל אחת מהן למה דווקא לה מגיע לזכות בתואר מהאגדות.

המעונינים  להצביע יכולים להיכנס לאתר LOCAL.CO.IL, להקיש על הקישור "מי תהיה הסינדרלה", להצביע – ולהשפיע. ההצבעה תיסגר במהלך שבוע זה, וגם המצביעים באתר ישתתפו בהגרלת פרסים רבי ערך.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד