חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת חנויות הנוחות "מנטה" של חברת דלק מכניסה לסניפים מאפים טריים

רשת חנויות הנוחות "מנטה" תוביל את מהפכת הטריות בשוק המאפים "על הדרך". הרשת חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת "גדרון", לפיו החל מינואר 2008 ישווקו ב"מנטה" מאפים טריים מידי בוקר. המאפים הטריים של חברת "גדרון" יחליפו את המאפים באריזות החתומות הנמכרים כיום ברוב חנויות הנוחות. המוצרים שימכרו טריים כוללים: מאפים מתוקים – מאפה חמאה ומאפה שוקולד; ומאפים מלוחים - בורקס גבינה ובורקס תפוח אדמה.

 

המאפים ייאפו בשעות הבוקר המוקדמות ויגיעו לחנויות הרשת טריים. ב- 15 החנויות המובילות של הרשת תתבצע האפייה בחנות עצמה באמצעות תנורים מיוחדים שיותקנו במקום.

 

לרגל ההשקה תצא רשת "מנטה" במבצע השקה קפה ומאפה טרי ב- 15.99 שקלים בלבד. ב- 15 סניפי "מנטה", שנפתחו במהלך דצמבר, המחיר לקפה ומאפה טרי יעמוד על 9.99 שקלים בלבד, לרגל הפתיחה.

 

לדברי רוני דרורי, סמנכ"ל הקמעונאות בדלק, "המטרה הראשונה במהלך זה היא לספק ללקוחות שירות ומוצר איכותי וטוב יותר. המטרה הנלווית היא הגדלת יחס המכר של הקפה והמאפה. כיום בחנויות שאופות מאפים טריים, יחס המכר הממוצע של המאפים הינו 50% ממכירות הקפה, בעוד שבחנויות שלא אופות, יחס המכר הממוצע של מאפים הינו 15% בלבד".

 

עוד הוסיף דרורי, "השקת המאפה הטרי באה כחלק ממהלך נרחב של השקעה בקטגוריה החשובה של קפה ומאפה 'על הדרך'. לאחרונה השקנו את מותג הקפה "מאורו", קפה איטלקי ברמה גבוהה מאוד, המיוצר מפולי קפה טריים, שמוכנס לחנויות בהדרגה ובאמצעות מכונות מהמתקדמות בעולם מוגש ברמה של בריסטה מקצועי".

 

"מנטה" - רשת חנויות הנוחות של חברת "דלק" - מונה כיום 71 חנויות בפריסה ארצית. רובן פועלות 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד