חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לראשונה - ועידת המכירות השנתית לישראל

לראשונה בישראל תתקיים ועידה לנושא המכירות ביום שלישי, 19 פברואר, במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב, בהשתתפות בכירי המשק בישראל, סמנכל"י ומנהלי מכירות מתחומים שונים וביניהם: יעקב פרי יו"ר מזרחי-טפחות, רועי ורמוס מנכ"ל פסגות אופק, רענן זילברמן מנכ"ל קבוצת מי עדן, גזי קפלן מנכ"ל אסם, יקי ודמני מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, אפי רוזנהויז מנכ"ל שופרסל ואחרים. 

 

בוועידה יידונו בהרצאות ובפאנלים מקצועיים נושאי ליבה בתחום המכירות דוגמת "מכירות כמנוע הצמיחה של הארגון", הרצאה שאותה ינחה יעקב פרי, "חשיבות המקצוענות של אנשי מכירות בשוק ההון" הרצאה בהנחייתו של מר רועי ורמוס. בנוסף, בוועידה יחשפו תוצאות סקר שנערך בשיתוף עם מכון TLS- טלסקר בנושא מיצוב המקצוע ותדמית איש המכירות.

מארגני הוועידה מצפים להגעתם של מאות אנשי מכירות מכל הדרגים ומהחברות המובילות במשק, אשר ייטלו חלק בועידה. 

 

החברה המארגנת היא חברת "מכירות" המאגדת בתוכה מכללה ללימוד מקצוע המכירות ברמה אחרת,לראשונה בישראל עם זכאות לקרדיט אקדמי, בניהולה האקדמי של ד"ר אורנה לביא שטיינר, פורום מקצועי לשיתוף והחלפת דעות ורעיונות לעוסקים בתחום המכירות בראשותו של ארז אבנר  וכן שירותי ייעוץ והשמה.

 

אורית רענן, מנכ"ל "מכירות": "אנחנו עומדים היום בפני מהפך אמיתי, ועידת המכירות היא "יריית הפתיחה" בדרך לשינוי מעמדו של איש המכירות ומיצוב המקצוע בצורה הראויה כמנוע הצמיחה העסקי של הארגון. הועידה היא צעד ראשון בשורה של מהלכים רבים שניזום ונפיק לאורך השנה על מנת לחזק את הגאווה מקצועית של העוסקים בתחום המכירות בכל הדרגים.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד