חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אות יקיר האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות יוענק השנה למשה דיין באירוע "האריה השואג 2008"

            משה דיין,הפעיל באיגוד ליחסי ציבור ודוברות כ- 30 שנה,ומי ששימש בשנות השמונים,כיו"ר האיגוד, יקבל את אות "יקיר האיגוד" באירוע המרכזי השנתי של האיגוד "האריה השואג 2008", ב- 11 ביולי 2008 באולם הקאמרי בתל אביב.

 

             באירוע ישתתפו מאות אנשי יחסי ציבור ודוברות,אנשי תקשורת,נציגי אקדמיה ומוסדות וארגונים וכן מנכ"לים של חברות.

            

             דיין נכנס לתחום הפרסום ויחסי ציבור ב- 1963,בתקופה שבה שירותים אלה ניתנו לרוב תחת קורת - גג אחת,והיה למנכ"ל הפרסום והיח"צ בחברת הלנה רובינשטיין. הצטרף לשורות האיגוד ותוך זמן קצר היה חבר הנהלתו.הוא הקים בתוך האיגוד את "תא היועצים" ואף עמד בראשו.במסגרת פעילותו זו הוא ניסח את הסכם ההתקשרות בין המשרדים העצמאיים ללקוחות שאומץ ע"י האיגוד.

 

             משה דיין,- פעיל בלתי נילאה במסגרות השונות של האיגוד,משמש כיום כחבר ועדת הביקורת,וכינויו "מר תקנון" מלווה אותו בקרב החברים.סילביה בית הלחמי מוסיפה כי

 

             סילביה בית הלחמי,יו"ר האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות:  "האיגוד ליחסי ציבור ודוברות מוצא לנכון להוקיר מדי שנה ולציין את דור הותיקים של הענף. משה דיין הינו אחד הנדבכים ואבני היסוד המקצועיים החשובים בחיי האיגוד ובחיי העוסקים בענף יחסי הציבור,ולבטח נכונה לו עוד פעילות רבה במציאת פתרונות מקוריים ודילמות מקצועיות שונות לטובת האיגוד וחבריו"

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד