חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

'איתי אטיאס PR' - יח"צ ואסטרטגיה שיווקית קיבל את תקציב היח"צ של 'איתנים קטלבל'ס'

המשרד 'איתי אטיאס PR ' - יח"צ ואסטרטגיה שיווקית קיבל את תקציב היח"צ של ביה"ס לאימון הקטלבל'ס הראשון בישראל –'איתנים קטלבל'ס' בניהולו של אורי הירש.

אימון הקטלבל'ס הנו אימון כושר פונקציונאלי ייחודי, המשלב את כל מרכיבי הכושר: גמישות, שיווי משקל, כוח, סיבולת, זמן תגובה ומהירות. הגישה באימון דוגלת בתנועתיות של הגוף כולו, בשיפור היכולות האתלטיות של הגוף והעצמתו, שיפור היציבות והיציבה, שיפור סיבולת כושר אירובי, וכמובן שריפת שומנים (!). אדם בכושר גופני טוב יכול להגיע לשריפה של עד עד 1,500 קלוריות באימון קטלבל'ס של שעה. זאת לעומת 600 בריצה על הליכון ו-300 קלוריות ביוגה. משך אימון ממוצע נע בין 20-45 דקות.

שיטת האימון פועלת בתנועת שרשרת המפעילה את כל הגוף. התנועה מלמדת את המוח והגוף לתפקד כיחידה שלמה בתאום ובתזמון בין האיברים, ובכך משפרת את טווחי התנועה. האימון מפעיל קבוצות שרירים גדולות במיוחד ובכך משפר את היציבה בזמן קצר.

 

ניתן להתאים את האימון עם המשקולת בהתאם למטרה: הפחתה במשקל או שיפור הכושר הגופני.

לדבריו של אורי הירש (38), מייסדה של שיטת הקטלבל'ס בישראל ומוסמך ה- RKC ( 'אקסטרים קטלבל'ס – לונדון'): "שיטת הקטלבל'ס הנה שיטת האימון הפונקציונאלי המשלים הטובה ביותר עבור אלה הרוצים לשמור על כושר, להפחית במשקלם וכמובן להגיע לאיזון, חיטוב ויציבה נכונים של הגוף."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד