חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת גלברט כהנא זכתה בניהול תיק יחסי הציבור של כנס ההיי-טק היוקרתי Silicom Ventures

חברת קשרי המשקיעים והתקשורת העסקית גלברט כהנא זכתה בניהול תיק יחסי הציבור של כנס ההיי-טק היוקרתי סיליקום וונצ'רס (Slilicom Ventures), של קבוצת האנג'לים (משקיעים פרטיים) הגדולה בארה"ב. הכנס, הנערך זו הפעם השנייה בישראל, יבחן 60 שנות הצלחה לתעשיית ההיי-טק הישראלית.

 

כנס סיליקום וונצ'רס ייערך ב-29-30 ביוני במלון דיוויד אינטר-קונטיננטל בתל אביב ובמהלכו יזכה מר סטף וורטהיימר לפרס מפעל חיים על תרומתו לתעשיית ההיי-טק הישראלית. בין הדוברים בכנס יוסי ורדי, שי אגסי, מאיר ברנד, משה ליכטמן, אריק בן חמו, דורון בירגר, חמי פרס, עוזיה גלילי, תד הוף, שגריר ארה"ב בישראל ריצ'ארד ג'ונס, יאיר שמיר, רותי אלון, יוסי בכר, רונית בנדורי, אורה דר, בועז דינטה, לאונרדו ליידרמן, שמיל לוי, אלי אופר וזוהר זיסאפל. בין באי הכנס גם עשרות אורחים מבכירי תעשיית ההיי-טק בארה"ב ובעולם.   

 

קבוצת סיליקום וונצ'רס נוסדה ב-1999 על ידי גדי בכר העומד בראשה. הקבוצה השקיעה עד היום עשרות מיליוני דולרים ביותר מ-30 חברות סטארט אפ, מרביתן ישראליות. מרבית האנג'לים בקבוצה הם ישראלים או יהודים.

 

ערן גבאי, מנהל פעילות יחסי הציבור של חברת גלברט-כהנא: "אנחנו גאים על קבלת תיק יחסי הציבור של כנס סיליקום וונצ'רס היוקרתי. לצורך כך הקמנו מחלקה מיוחדת לטיפול בכנס, שמתבססת על הידע וההבנה העמוקה של החברה בתחומי ההיי-טק והתקשורת, כך שנדע להעניק לכנס את תשומת הלב והמודעות הגבוהה לה הוא ראוי".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד