חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ליאב תקשורת תחשוף אומנית ישראלית ברחבי סקנדינביה

ליאב תקשורת שבדיה, משרד לקידום פרויקטים ויחסי ציבור, המהווה שלוחה לחברת האם בישראל ליאב תקשורת בבעלות אירית ליאב נבחר לייצג את האומנית הישראלית מירה פלדמן בכול רחבי סקנדינביה.
 
מירה פלדמן עוסקת באומנות מזה שנים רבות.  במסעותיה ברחבי העולם היא אוספת מגוון רחב של תוספות ייחודיות ואבני חן ומשלבת אותם בתכשיטיה המיוחדים. היא יוצרת וחורזת  מחרוזות, צמידים ועגילים מאבני חן בצירוף אלמנטים  שונים ומעניינים ומשלבת בהם תוספות נדירות של שיבוצים ובהם תוספות עתיקות. המגוון רב וססגוני. את עבודותיה היא חורזת עם הרבה אהבה, תשומת לב אישית וביצירתיות רבה החל מאיסוף האבנים, בחירתם, הקדשת הזמן והמחשבה לפני שזירתם. כל פריט עשוי בדגמים שונים ובזה ייחודו.
 
יצירותיה של האומנית פלדמן מוצגות בגלריות נבחרות בישראל.  קולקציות מיוחדות הכינה עבור החברה הממשלתית הישראלית למדליות ומטבעות, המספקת לנציגים ממשלתיים  ובהם הקורפוס הדיפלומטי, מבחר מתנות עת פגישותיהם עם גורמים רשמיים ברחבי העולם. 
 
ליאב תקשורת שבדיה בבעלות מורן אולסון מתמחה ביעוץ תקשורת, בנייה וגיבוש אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, דוברות, יחסי ציבור, קשרי עיתונות, ניהול קמפיין, קידום פרויקטים, בניית מוניטין, טיפול בחברות וגופים שנקלעו למשברים, הפקת אירועים וכנסים ויצירת קשרים עסקיים בשבדיה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד