חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דני לוי תקשורת יטפל ברדיו תל אביב

רדיו תל אביב שוכר משרד יחסי ציבור ויטופל בחטיבת גופי התקשורת של דני לוי תקשורת

המהלך הוא חלק ממערך שיפורים שמנהלת התחנה בימים אלה וכולל בין היתר את הצטרפותם האחרונה של הטאלנטים אורלי וילנאי וגיא מרוז. התחנה תטופל בחטיבת גופי התקשורת של המשרד בה מיוצגים מעל עשרה גופי תקשורת ופלטפורמות בולטות ובהם ערוץ הספורט, האתרים תפוז ופליקס, שבועון פנורמה ואתר פאנט, אתר הג'רוזלם פוסט, קבוצת JCS ועוד.

בהמשך לשינויים והשיפורים הרבים שעובר רדיו תל אביב בשבועות האחרונים וכוללים בין היתר את הצטרפותם של הטאלנטים הבולטים אורלי וילנאי וגיא מרוז לתחנה, הודיע היום רדיו תל אביב כי שכר את שירותי משרד יחסי הציבור וייעוץ התקשורת דני לוי תקשורת, לטיפול במערך הדוברות ויחסי הציבור של התחנה.

 

התחנה תטופל בחטיבת גופי התקשורת של משרד יחסי הציבור, אשר מייצגת מעל עשרה גופי תקשורת ופלטפורמות בולטים, בהם ערוץ הספורט ואתר ספורט5, האתרים תפוז ופליקס, שבועון פנורמה ואתר פאנט, אתר הג'רוזלם פוסט וחברת נט אפיקי תקשורת המפעילה אותו, קבוצת JCS על חטיבותיה והפקותיה, משרדי הפרסום ענבר/מרחב/שקד וטוויסטד ועוד, כמו גם מגוון שחקנים וטאלנטים מובילים ולצד עשרות חברות מסחריות בולטות, המטופלות בחטיבות המשרד השונות.

 

דודי כספי, מנהל התכניות של רדיו תל אביב מסר: "במסגרת השינויים והשיפורים הרבים שעוברת התחנה בשבועות האחרונים החלטנו לשכור גוף מקצועי ומנוסה שמתמחה ביחסי ציבור של גופים מעולם התקשורת, שיאגד עבורנו את כל נושא יחסי הציבור והדוברות וילווה אותנו בדרך החדשה אליה יצאנו. אנו מאחלים הצלחה למשרד החדש ובטוחים כי נקצור את פירות ההתקשרות כבר בזמן הקרוב".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד