חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איגוד יחסי הציבור בחר באבי בניהו הוא איש השנה בתקשורת

תא"ל אבי בניהו החל את דרכו המקצועית ככתב בעיתון "מעריב" ואז נשא בתפקידים רבים וחשובים. בין שאר התפקידים שכיהן היה: יועץ תקשורת לשרים ויועץ תקשורת בלשכת ראש הממשלה, דובר משלחת ישראל בשיחות עם הפלסטינאים, דובר משלחת ישראל בהסכם השלום עם ירדן, מפקד גלי צה"ל ובימים אלה מסיים את תפקידו כדובר צה"ל. 

תרומתו של בניהו לעולם התקשורת וביסוס תפקידו של הדובר היא גדולה וחשובה. בניהו פעל רבות לשינוי תדמיתה של מדינת ישראל ותדמית צה"ל בעולם. 

סילביה בית הלחמי, יו"ר האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות נימקה את הבחירה:"הנהלת האיגוד החליטה להעניק את אות 'איש השנה בתקשורת' לתא"ל אבי בניהו, המסיים תפקידו כדובר צה"ל. תא"ל בניהו נימנה על אנשי התקשורת הוותיקים והידועים בישראל, שימש בתפקידים רבים שבהם תרם להכרה בחשיבות מעמדו ותפקידו של הדובר, איש התקשורת ויחסי הציבור בעיצוב המדיניות התקשורתית והתדמיתית של כל גוף ממלכתי צבאי ואזרחי גם יחד".

עוד הוסיפה בית הלחמי, "אבי בניהו ידוע כאיש העומד על דעותיו ועל אמינות דבריו בתקשורת, חותר תמיד לחקר האמת וחשיפתה, ועושה עבודתו נאמנה בכל התפקידים שבהם שימש. אין ספק שהשפעתו על מעמד ענף יחסי הציבור והדוברות, - הינה גדולה וחשובה". 

נותני החסות הראשיים לאירוע השנה הם: משרד שרף תקשורת ויחסי ציבור, שהעניק חסותו בשם המשרדים ליחסי ציבור, וכן קבוצת "יפעת" תקשורת, המלווה את האיגוד בפעילותו מזה שנים רבות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד