חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המדבקה שמשגעת את העולם

המדבקה שמשגעת את העולם

 

חברת גילרו הישראלית, המתמחה בייצור גביעי גלידה, ופלים וקישוטי עוגה, חתמה על עסקה עם ענקית הקמעונאות בארה"ב, Walmart. במסגרת ההסכם, תספק גילרו לוולמארט, הנחשבת לחברה הקמעונאית הגדולה בעולם, המונה כ-5,000 סניפים ברחבי  ארה"ב בלבד, מדבקה אכילה עליה מתנוסס הכיתוב CONGRATS!


ומיועדת לקישוט עוגות לכל מטרה, מחגיגות יום הולדת ועד לקבלת מינוי חדש בעבודה. המדבקות   יימכרו במחלקות ימי ההולדת של הרשת ותחת המותג הפרטי של וולמארט
Great Value.

 

מפעל "גילרו" השוכן בבית שמש מייצר דפים אכילים לעוגות עבור שוק הקונדיטוריות בישראל ובעיקר לייצוא. החברה הינה ספקית דפים אכילים לחברות הגדולות בעולם לקישוטי עוגות, בהן חברתModecor  באיטליה וחברת Wilton  בארה"ב.


טכנולוגיית ייצור הדפים בגילרו בלעדית למפעל ונמצאת בתפוקה ובאיכות של כמה דרגות מעל מתחריה בעולם. מעל ל-200,000 יחידות כבר סיפקה גילרו לדף האכיל של וולמארט, המיוצר במפעל בישראל לפי נראות ודרישות העיצוב של המותג הפרטי של הרשת. בנוסף לחנויות הרשת, תמכור וולמארט את המוצר גם בשירות הקניות האון-ליין שלה, במחיר של כ- 3.5 דולר ליחידה.

 

לדברי אבי גלברד, מנכ"ל חברת "גילרו": "השנה צפוי הביקוש לדפים לגדול, לא רק עבור דפים להדפסה בקונדיטוריות אלא גם בשוק התמונות המוכנות לאכילה.


מתחילת השנה קיבלנו זכויות לדמויות חדשות עבור לקוחות באוסטרליה ובארה"ב, אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח טכנולוגיות הדפסה וחיתוך של דפים על מנת להישאר אחד השחקנים הבולטים בעולם לייצור דפים מודפסים וספק עיקרי של מפעלי עוגות מוכנות". לדבריו,
העסקה עם וולמארט מהווה מקפצה עולמית לתחום קישוטי העוגה של החברה.


נבחרנו לפרויקט הזה בזכות היתרון העצום שיש לדפים האכילים המיוצרים בגילרו בטכנולוגיה עולמית. הדפים נבחרו לאחר בדיקה מדוקדקת של הרשת שכללה בדיקה של איכות הדף, עמידותו והתנהגותו על גבי עוגה. אנו מקווים לשיתוף פעולה המשכי עם הרשת, לפיתוח וייצור מוצרים ייעודיים נוספים וכן למכירה של ליין קישוטי העוגה של החברה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד