חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מגדל ביטוח וארגון שחקניות ושחקני הכדורגל השיקו סדנת הכנה לקריירה שניה עבור ספורטאים

צילום: ברני ארדוב. מישאלוף, רון טל ואלון (הגדל)

מגדל ביטוח וארגון שחקניות ושחקני הכדורגל חברו לשיתוף פעולה מיוחד ומשיקות בימים אלה סדנת הכנה לקריירה שניה עבור ספורטאים חברי הארגון ומענפי ספורט נוספים. מטרת הסדנה היא להעניק לשחקניות ולשחקנים כלים לתכנון והתנהלות פיננסית נכונה תוך מתן דגש על חסכון ארוך טווח.


הסדנה החדשה כוללת שני מפגשים ומקיפה נושאים המותאמים לעולמות הספורט כמו הכרת תלוש השכר הייחודי של ספורטאי ותכנית פנסיונית ייחודית לספורטאים, לצד חשיפה לעולמות ההשקעות, ביטוחי פרט וחיסכון ארוך טווח.


מחזור ראשון של הסדנה יוצא לדרך בימים אלה ובהמשך מתוכננים מחזורים נוספים. הסדנה מתקיימת באופן פרונטלי במרכז ההדרכה של קבוצת מגדל אשר בקמפוס החברה בפתח תקווה. במחזור הראשון משתתפים כ-20 ספורטאיות וספורטאים בכירים מענפים שונים,  מרביתם מעולמות הכדורגל והכדורסל, לצידם גם ספורטאים אולימפיים, שחיינית פראלימפית ואחרים. גיל המשתתים בסדנה נע בין 20-40, כך שחלק מהמשתתפים בתחילת הקריירה וחלקם כבר פרשו או יפרשו בקרוב.


אמש (שלישי) ציינו מגדל ביטוח וארגון שחקניות ושחקני הכדורגל את פתיחת הסדנה באירוע חגיגי בהשתתפות יו"ר מגדל ביטוח, יפתח רון טל; מנכ"ל החברה, שגיא יוגב; ניר אלון, ראש חטיבת הספורט בהסתדרות; מושיקו מישאלוב, מנכ"ל ארגון שחקניות ושחקני הכדורגל; משתתפי הסדנה ואחרים.


יפתח רון טל, יו"ר מגדל ביטוח, מסר: "כגוף החיסכון ארוך הטווח הגדול בישראל, עידוד התנהלות פיננסית נבונה הוא נדבך משמעותי ובלתי נפרד מהאחריות שלנו כלפי מבוטחינו. אף פעם לא מוקדם מדי לחשוב על פרישה, במיוחד כאשר מדובר במקצועות אשר מטבעם מסתיימים בגילאים צעירים יותר מגיל הפרישה הרשמי ומטרתנו היא לוודא שבידי השחקנים יהיו כל הכלים שיאפשרו להם להתכונן כראוי להמשך דרכם המקצועית והאישית. שמנו לעצמנו למטרה להמשיך ולפעול לצורך העלאת המודעות הציבורית לתכנון פרישה ולכלי חיסכון ארוך טווח".

שגיא יוגב, מנכ"ל מגדל ביטוח, מסר: "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה המתמשך עם ארגון שחקניות ושחקני הכדורגל ועם חטיבת הספורט בהסתדרות. בנינו את פלטפורמת ההדרכה לקראת פרישה וקריירה שניה בכדי שנוכל להגביר את המודעות לצורך בתכנון חיסכון ארוך טווח. הכשרת הספורטאים חשובה לא רק לתקופת הקריירה הפעילה של השחקן, אלא ובעיקר ליום שאחרי, אז נדרשים הפורשים לחישוב מסלול מחדש".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד