חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סם שורץ מונה לזכיין הפעילות של BNI בישראל – ארגון בינלאומי המתמחה נטוורקינג

סם (שמשון) שורץ, קיבל את הזכיינות של BNI ((Business Networking International ישראל. BNI הוא ארגון בינלאומי המתמחה ביצירת קשרים עסקיים (נטוורקינג) בשיטה של שיווק מפה לאוזן. בכוונתו של שורץ לחזק את הקשר של הארגון בישראל עם הארגון האמריקאי ולהפוך את BNI ישראל לארגון המקצועי והמוביל בנושא נטוורקינג.

לארגון BNI הבינלאומי ידע עסקי רב שנצבר במשך 20 שנות קיומו. BNI ישראל היא אחת מ- 22 מדינות בהן פועל ארגון BNI בעולם עם מעל ל- 72,000 חברים בעולם.

שורץ הוא ישראלי לשעבר, המנכ"ל ובעל זיכיון BNI בווירג'יניה ומעורב בארגון מזה 8 שנים. כעת מביא מניסיונו לפעילות השלוחה הישראלית של הארגון. שורץ ייזום, בין היתר, מפגשים אזוריים וארציים בקרב חברי ארגון BNI בישראל ויסייע בהעשרת והעברת תכניות ההדרכה המועברות בארץ באמצעות חומרי הדרכה בינלאומיים שיותאמו לישראל.

"תמיד רציתי לתרום לעסקים בארץ וכעת ניתנה לי ההזדמנות לעשות זאת. עקרונות הנטוורקינג הנלמדים ב- BNI מוכיחים את הצלחתם בכל העולם. לאנשי עסקים יש מכנה משותף – להרוויח כספים וליהנות בעבודה, ואנחנו מסייעים להם בכך", אומר שורץ. 

ירדן נוי, 37, מונתה למנכ"ל הארגון ישראל – Business Network International. 

נוי שימשה קודם לכן כמנהלת אזור והייתה חלק מצוות הפיתוח של הארגון בישראל. בתפקידים קודמים עסקה בייעוץ שיווקי כיועצת עצמאית למגזר הפרטי. בכוונת נוי לפעול להרחבת פריסתו הארצית של הארגון והפיכתו לארגון המוביל בתחום הנטוורקינג בישראל.* לנוי תואר ראשון במנהל בחינוך מטעם אוניברסיטת תל-אביב.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד