חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כנס לימודי בנושאי תשתיות ואבטחת מידע

מנהלי תשתיות מחשוב ואנשיIT  בארגון ניצבים כיום בפני אתגרים משמעותיים ומורכבים נוכח מהפכת המובייל, איומי הסייבר, השימוש הנרחב ברשתות חברתיות, וירטואליזציה, מחשוב ענן, וטכנולוגיות Big Data. כל אלה מתכנסים ומשתלבים זה בזה ומשנים את דרך החשיבה המסורתית בכל הקשור לגישה וניהול המידע לצד הצורך הקריטי באבטחתו ובאבטחת הארגון.

לאור אתגרים אלה, תקיים ג'ון ברייס מכללת הי-טק את כנס "תשתיות וסייבר 2013" – הכנס המקצועי והמקיף ביותר בישראל בתחומי תשתיות ואבטחת מידע. הכנס מציע 3 ימים של חוויית לימודים מרתקת עם למעלה מ-40 סמינרים יומיים מקצועיים המאוגדים תחת 7 מסלולי לימוד , ביניהם:  טכנולוגיות למנהלים ; אבטחת מידע וסייבר ; תשתיות Microsoft ; מערכות Linux ; וירטואליזציה ; מחשוב ענן ; טכנולוגיות תקשורת.

הכנס יאפשר למשתתפים לקבל כלים פרקטיים וידע מעשי אשר באמצעותם יוכלו לתפעל ולהתאים את מערך ה-IT בארגון בהתאם ליעדים העסקיים של הארגון, ולסגור פערים טכנולוגיים אסטרטגיים. כל זאת לצד הבנת טובה יותר של מערך ה-IT בעידן המודרני.

הסמינרים מיועדים למנהלים ואנשי תשתיות, תקשורת, אבטחת מידע ולכלל העוסקים בתשתיות מחשוב ואבטחת מידע בארגון.

לדברי ינון שבירו, סמנכ"ל שיווק בג'ון ברייס מכללת הי-טק, "לאור הצלחתם של כנסים טכנולוגיים דומים שאנו עורכים בשנים האחרונות, אנו צופים השתתפות של למעלה מ- 500 משתתפים אשר מעוניינים להרחיב ולשדרג את הידע שלהם בתחומים אלו ולאפשר להם ולארגון שלהם להתמודד בהצלחה עם האתגרים הרבים".

שבירו מוסיף כי "הכנס יספק למשתתפים חוויית לימודים ייחודית ומרתקת בטכנולוגיות ובכלים המתקדמים ביותר עם מגוון רחב של סמינרים שיועברו  על ידי מיטב המרצים והיועצים בארץ בתחומים הנלמדים".

הכנס יתקיים בימים א'-ג' , 15-17 בדצמבר 2013, בכפר המכביה ברמת גן. הכנס בתשלום.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד