חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הוועידה הראשונה של ענף האירועים

הוועידה הראשונה של ענף האירועים (הגדל)

תערוכת "ShowReel" הנה שם מוכר בענף האירועים. התערוכה, שהתקיימה בעבר במרכז הירידים, משכה אליה מדי שנה אלפי משתתפים שלקחו חלק באחד האירועים הנוצצים של הענף, והגיעו על מנת לצפות ביכולות, הטרנדים והמגמות בענף האירועים והשיווק החוויתי.

קבוצת "שקוף דיגיטל", לקחה על עצמה להחזיר את התערוכה לפעילות לאחר שזו לא התקיימה מאז שנת 2011, והחליטה לקיים השנה את האירוע תוך מתן ערך מוסף תוכני למשתתפים בו. על מנת לעשות כן, הוחלט לקיים את האירוע בדמות וועידה מקצועית. בתוך כך, הוחלט גם להעביר את האירוע לבית המרכזי של הוועידות בישראל- מלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.

ועידת "Mefik-ShowReel", שתתקיים ב- 18/2/2014, תפגיש לראשונה את מיטב המפיקים, אנשי התוכן לאירועים, וכלל אנשי התעשייה, לסדרה של דיונים שינסו להתמודד עם הנושאים הבוערים ביותר בעולם ההפקות והקד"מ של ישראל, ובתוך כך להבין איך יראה עולם זה בשנים הבאות.

לצד הוועידה תתקיים תערוכה מקצועית רחבת היקף, אשר תהווה פלטפורמה לחשיפה, בה יוכלו המשתתפים להתרשם מהחידושים השונים בתחום עולם האירועים. בתערוכה ישתתפו מיטב החברות הענף.

הוועידה מיועדת למפיקים, אנשי תוכן, מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי ומנהלות רווחה, סמנכ"לי שיווק, סמנכ"לי משאבי אנוש, וכל מי שעולם הפקות האירועים נוגע לליבו.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד