חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קניון עופר לב חדרה מארח יריד יזמים

קניון עופר  לב חדרה - מקבוצת קניוני עופר, מציג יריד יזמים צעירים, אשר יתקיים ביום רביעי ה-29.4.15. היריד הינו אירוע חשוב במסגרת התוכנית "עושים עסקים", של יזמים צעירים ישראל.


התכנית "יזמים צעירים- עושים עסקים" היא התכנית המובילה בישראל, החושפת תלמידים לעולם היצירה, היזמות והעסקים. התכנית מעודדת חשיבה חדשנית ומקורית ומעבירה הלכה למעשה, תהליך של הקמת סטארט-אפ.


במהלך שנת הלימודים כל קבוצת משתתפים הוגה רעיון למוצר ומתנסה בהקמת חברה, גיוס הון, בניית תוכנית עסקית ושיווקית, ייצור המוצר ושיווקו.  כך, חווים היזמים מחזור חיים שלם של חברה,  בליווי של מנחים מתנדבים מהתעשייה וצוותי בתי הספר.


באירוע יריד יזמים צעירים שיתקיים בקניון עופר לב חדרה, ישתתפו כ-300 קבוצות מבתי ספר תיכוניים שונים מהאזור. אירוע זה הוא הזדמנות חשיפה ונועד לאפשר לתלמידים להציג ולמכור לראשונה את המוצר אותו הגו ויצרו במהלך השנה. האירוע מאפשר לתושבי האזור אפשרות להתרשם ולקנות. במהלך האירוע ישפטו הקבוצות ע"י בכירים בעולם הניהול והעסקים ויקבלו ציון ומשוב להמשך דרכם העסקית.


יריד המכירות הינו שלב אחד לפני אירוע השיא של התוכנית - התחרות האזורית הסופית, שתתקיים במדרשת רופין. בתחרות זו תבחר הקבוצה הזוכה במחוז, אשר תייצג את המחוז בתחרות הארצית של "יזמים צעירים ישראל". הקבוצה המנצחת בתחרות הארצית תצא לייצג את ישראל בתחרות העולמית.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד