חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תערוכת טכנולוגיה 2015 תציג לראשנה ביתן חדשנות

תערוכת טכנולוגיה שתתקיים בין התאריכים 16 – 18 ביוני במרכז הירידים תל אביב, המהווה את חלון הראווה של חזית הטכנולוגיה והחדשנות הישראלית, תכלול לראשונה ביתן חדשנות. בביתן ישתתפו חברות בתחילת דרכן אשר יציגו פיתוחים, המצאות ופטנטים לתעשיית הטכנולוגיה הישראלית וכן יוצגו החידושים האחרונים בתחום.  כמו כן, יוקמו במסגרת התערוכה, עמדות יעוץ עבור עסקים קטנים ובינוניים בתעשייה הישראלית על מנת לספק להם היכרות עם אנשי מקצוע שונים ולסייע לפריצתם לשוק הישראלי והבינלאומי.
 
בביתן החדשנות יוכלו המשתתפים ליהנות מחשיפת מוצריהם החדשניים לכל המציגים והמבקרים בתערוכה והזדמנות לקיים פגישות B2B (Business To Business). המתחם יהווה מוקד משיכה מרכזי בתערוכה, מתוך מטרה לתת במה לביטוי וחשיפת פיתוחים של חברות בתחילת דרכן אל מול קהל מקבלי ההחלטות בתעשייה הישראלית, והזדמנות ראשונה לחברות בתחילת דרכן להציג את הפיתוחים הטכנולוגיים והמחקרים הנעשים בתחום התעשייה.
 
בנוסף לביתן החדשנות ולצד התערוכה, יתקיימו פאנלים שונים בכנס מקצועי ביוזמת התאחדות התעשיינים ומרכז הירידים תל אביב שיעסוק, בין השאר, בהסרת החסמים המעכבים את התפתחותם של המפעלים, כגון: קשיי נזילות ועלויות אשראי, שיעורי יצוא נמוכים, יכולות ניהוליות מוגבלות ועוד. כל אלה יעניקו כלים שימושיים ויוצאי דופן להתנהלות נכונה ותקינה של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים והיזמים החדשים.
 
המפעלים הקטנים והבינוניים מהווים כ-75 אחוז מכלל המפעלים בארץ. הם מעסיקים כשליש מן העובדים במפעלים ואחראיים לכחמישית מסך מכירות התעשייה הישראלית וכעשירית מהיצוא. הקמת הביתן נבעה מהתובנה כי עסקים קטנים ובינוניים נאבקים על קיומם אל מול חברות הענק, ולא מקבלים את הבמה הראויה, מסיבות רבות ומגוונות, לקידום עסקיהם ותוצרתם ובכך התחרות במשק היא לעיתים לא הוגנת ואף בעייתית.
 
מירית בכר, מנכ"ל מרכז הירידים: "תחום הטכנולוגיה מתחדש ומשתנה בקצב מהיר ולכן בחרנו לבחון את נושא החדשנות כחלק מהשינויים שעוברת תעשיית הטכנולוגיה בישראל בשנים האחרונות. הביתן, יאפשר לחברות בתחילת דרכן להציג את החידושים האחרונים בתחום ולחזות בהישגיה המפוארים של תעשיית הטכנולוגיה בישראל, מתוך מטרה להמשיך ולגדול ולהוות מוקד חדשנות שיעשיר את זירת הטכנולוגיה בארץ".


תערוכת הטכנולוגיה 2015 מהווה ציון דרך חשוב בהתפתחותה המואצת של התעשייה הישראלית ומוקד משיכה לעוסקים בתחום מהארץ ומחו"ל. מעל 40 שנה, התערוכה משמשת כבמה מרכזית לחשיפת החידושים בענף ומקום לפגוש את החברות החדשות הפועלות בארץ. התערוכה, שתתקיים בשלושה ביתנים על פני שטח של 20 אלף מ"ר, תציג את חידושיהם של כ-300 חברות וספקים מהארץ ומחו"ל וצפויים להשתתף בה יותר מ- 25 אלף מבקרים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד