חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

17 אלף אנשים ביקרו בתערכות טכנולוגה 2015

תערוכת טכנולוגיה התפרשה על פני שלושה ימים, והשתתפו בה על פי הדיווח יותר מ-17,000 אנשי מקצוע מהארץ ומחו"ל.
 


תערוכת טכנולוגיה 2015, זימנה אליה את הקהילה העסקית בתחום, במטרה לחזות בהישגיה המפוארים של תעשיית הטכנולוגיה בישראל. התערוכה, המתקיימת אחת לשנתיים למעלה מ-40 שנים, הינה "חלון הראווה" של חזית הטכנולוגיה והחדשנות והיא מהווה ציון דרך חשוב בהתפתחותה של התעשייה הישראלית ומוקד משיכה לעסקים מהארץ ומחו"ל. התערוכה הציגה את חידושיהם הטכנולוגיים של כ-300 חברות וספקים מהארץ ומחו"ל, ביניהם נציגים מיפן, גרמניה, טאיוואן, איטליה, ארה"ב ומדינות נוספות והשתרעה על פני 20 אלף מ"ר שחולקו לשלושה ביתנים מרהיבים.
 
במהלך התערוכה התקיים כנס מרכזי למפעלי תעשייה קטנים ובינוניים בשיתוף התאחדות התעשיינים ומרכז הירידים תל אביב. הכנס, שעמד בסימן חדשנות וצמיחה במפעלים קטנים ובינוניים, נערך יומיים ובו השתתפו כ-400 תעשיינים, נציגי ממשלה, יועצים מהמגזר העסקי והפיננסי, ביניהם שר הכלכלה הרב אריה מכלוף דרעי; ח"כ אראל מרגלית; שרגא ברוש- נשיא התאחדות התעשיינים; התעשיין סטף ורטהיימר; יהודה ברוניצקי- מייסד ובעלים לשעבר של אורמת; נשיא פרוטארום, אורי יהודאי; יו"ר האגף למפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים ובעלי ביסקול, ליאור לוי ועוד.
 
את הכנס פתח שר הכלכלה, הרב אריה מכלוף דרעי, אשר דיבר על סוגיית חיבורם של המפעלים לגז טבעי והכריז כי ידרוש תקציב לחיבור כל המפעלים ובכל המקומות לתשתית הגז. הוא הוסיף ואמר כי העסקים הקטנים והבינוניים הם מנוף עיקרי לצמיחה במשק ויש לסייע להם להפוך לגדולים בהמשך הדרך. נושאים נוספים שנידונו בכנס עסקו בנושא הטכנולוגיה והרגולציה ונשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש אמר כי הגדלת הפריון הוא המפתח לצמיחה וצמצום יוקר המחייה בישראל וכי יש להגדיל את הפריון באמצעות – השקעות בציוד טכנולוגי, הכשרה טכנולוגית ופישוט הרגולציה.
 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד