חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת מנהלי שיווק מצייצים תקיים אירוע בנושא מיתוג ישראל

המרכז הבינתחומי הרצליה וקהילת "מנהלי שיווק מצייצים", יקיימו בסוף החודש מפגש שמטרתו הקניית ידע וכלים למנהלים בחברות ישראליות העובדות עם גורמים בחו"ל, בכדי שיוכלו לייצג את העמדה הישראלית ולתרום למיתוגה החיובי של ישראל בעולם. המפגש,  אשר יתקיים תחת הכותרת  " מיתוג חיובי למדינת ישראל – משימה בלתי אפשרית? " יתקיים ביום שני, 26 אוקטובר 2015, בשעה 18:00 בקמפוס המרכז הבינתחומי, רחוב כנפי נשרים, הרצליה.

כיצד אמור להתמודד מנכ"ל או מנהל שיווק של חברה ישראלית  הפועלת בחו"ל  עם השאלות, הבקשה למידע והעניין שמגלים עמיתיו, בנושא המצב הביטחוני הרגיש כיום בישראל? כיצד שיחות העבודה השוטפות שלו וקשריו העסקיים עם קולגות בחו"ל, יכולים לסייע במיתוג חיובי ונכון של ישראל בימים סוערים אלה?

שאלות רבות מסוג זה עלו לאחרונה בקרב חברי קבוצת "מנהלי שיווק מצייצים", המאגדת מנכ"לים וסמנכ"לי שיווק של החברות הבולטות במשק הישראלי ביניהן מיקרוסופט, שטראוס, אלקטרה מוצרי צריכה, שיכון ובינוי, מזרחי טפחות, גינדי ועוד. רבים מהחברים בקבוצה באים במגע יומיומי עם לקוחות ועמיתים מחו"ל ונאלצים להתמודד עם שאלות מורכבות בנוגע למדיניות הישראלית בשטחים ומול האוכלוסייה הפלסטינית, כאשר לא תמיד יש בידם את הכלים המתאימים לכך.

לאור זאת, נוצר לאחרונה  שיתוף פעולה בין קבוצת "מנהלי שיווק מצייצים" והמרכז הבינתחומי הרצליה, במסגרת יתקיים מפגש ראשון במהלכו  מרצים ומומחים מתחום הדיפלומטיה יעניקו הרצאות וכלים מתאימים למנכ"לים ולמנהלי השיווק  בשאיפה שאלה יסייעו להם בייצוגה, מיתוגה והסברתה של מדינת ישראל בעולם.

במפגש יישא דברי פתיחה פרופסור אוריאל רייכמן, נשיא המרכז הבינתחומי.

לדבר טל ספיבק, סמנכ"ל השיווק של מרכז הבנייה הישראלי:"  החיבור בין מנהלי שיווק ואקדמיה הוא מבורך, השיתוף של המידע שיווצר באירוע זה יכול לעזור לארגונים רבים אשר פועלים בזירה הבינלאומית להבין את הקשיים השיווקיים אותם הם חווים ולאתר פתרונות משותפים עם סמנכל"י שיווק מסקטורים אחרים. אנחנו קהילה ישראלית אחת שמתמודדת עם קשיים שיווקיים ברחבי העולם ולכן אנו שמחים לחבר את מיטב המוחות לזירה אחת של דו שיח שיווקי".

 
באירוע ייקחו חלק בין 150-200 משתתפים מוזמנים בלבד מקרב קבוצת "מנהלי שיווק מצייצים "

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד