חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לאחר המשבר: קלאב מד מרחיבה פעילות באיטליה

 

Club Medהכריזה בשבוע שעבר במסגרת מסיבת עיתונאים על האצת תכניותיה להשקעה במספר פרויקטים שונים באיטליה. לאחר המשבר הכלכלי והתיירותי שהשפיע על איטליה בשנים האחרונות, Club Med מצליחה למצב מחדש את המועדונים באיטליה ברמת פרמיום ומדווחת על עלייה בתוצאות בשנתיים האחרונות וצמיחה דו ספרתית אשר נרשמה ב-2016.

 

 

ביעד זה אשר פועלים בו כבר היום 4 מועדונים שני מועדוני סקי ושני מועדוני שמש. החברה תרחיב את פעילות מועדון הסקי הקיים, תבחן אפשרות להקמת מועדון סקי נוסף בחבל פיימונטה במתחם הסקי San Sicario, ותקיים
השקה מחודשת בשנת 2018 של מועדון העבר האגדי Cefalu, המועדון ממוקם על 15 דונם על שפת הים, ישודרג לרמת 5 קלשונים ויהיה פתוח לאורך כל השנה.

 

Club Med מובילה למעלה מ-60 שנה בחופשות סקי הכל כלול יוקרתיות, ומציעה חופשות מסוג זה ב- 21 אתרים יוקרתיים מסביב לעולם, ביניהם: צרפת, איטליה, שוויץ, סין ויפן. בין השנים 2008-2016 חלה ירידה משמעותית בנפח התיירים בשוק שעמד על 40%. למרות זאת, הצליחה Club Med לפתח את קהל הלקוחות שלה, ולהציג גידול בנפח הנופשים מ- 36% ל- 63% במועדונים ברמת ארבעה קלשונים ומעלה במהלך חמש השנים האחרונות.   

 

על מנת להפוך את מועדון Club Med Cefalu למועדון הראשון באירופה ברמת חמישה קלשונים, יושקעו 75 מיליון אירו בשיפוצו. באתר 300 חדרי נופש לאירוח יוקרתי והוא יהיה פתוח במהלך כל השנה החל מ- 2018. למעשה, לאחר פתיחת המועדון, Club Med תציע 6 מועדוני נופש יוקרתיים באיטליה.  

 

מנכ"ל חברת Club Med ישראל, זאב דהן, התייחס ואמר כי "מדובר בבשורה עבור קהל הלקוחות הישראלי שעבורם איטליה הינה יעד פופולארי לנופש. ההשקעה וההרחבה של Club Med באיטליה תאפשר אופציות נוספות לחופשת לחופשת פרמיום חלומית ביעד זה, בין אם זו חופשת קיץ או חופשת סקי, עם היצע האפשרויות הרחב אנו בטוחים שכל אחד ימצא את מבוקשו."

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד