חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביוטי סיטי של סופרפארם יתקיים בהשראת מגזיני נשים מהעולם

ביוטי סיטי של סופרפארם יתקיים בהשראת מגזיני נשים מהעולם

סופר-פארם תקיים זו השנה העשירית את ביוטי סיטי -  מהאירועים הגדולים בישראל לקהל הנשי.

 

גלי ברגר, דוברת ומנהלת תוכן סופר-פארם: "השנה החלטנו ליצור את ביוטי סיטי בהשראת מגזיני הנשים המובילים בעולם ולייצר שיחה על יופי, אופנה, בריאות, העצמה נשית, קריירה ו משפחה באמצעות הרצאות ופאנלים בהם ישתתפו נשים מובילות ומעוררות השראה בישראל. כל אלה הם חלק בלתי נפרד מהשיח ומעולמן של נשים וחיים זה לצד זה. מעבר לכך ביוטי סיטי הוא אירוע חווייתי לכל מי שאוהבת אופנה וסטייל עולם קסום במיוחד אליו הן יוכלו להיכנס ולהתנתק מחיי היומיום לכמה שעות וליהנות גם מתצוגות אופנה מרהיבות ומחוויית שופינג בחנות הפופ אפ הגדולה והמעוצבת ביותר.

 

על הבמה המרכזית של ביוטי סיטי יעלו תצוגות אופנה של מעצבים ישראלים בהפקת מוטי רייפ, אשר נוצרו בהשראת נשים, אופנה, יופי ומותגי הקוסמטיקה המשתתפים באירוע, בהם חשיפת הקולקציה של אלון ליבנה, תצוגת אופנה של אלי טהרי, קולקציית קפסולה של המעצב שי שלום וקורין גדעון, ועוד.

 

ההרצאות באירוע יכללו  שיחה אינטימית בין 3 נשים ישראליות-עדינה בר שלום, לוסי האריש וליהיא לפיד, חת על אחד"- גלית גוטמן, מנחת הטלוויזיה והדוגמנית, בשיחה פתוחה עם מוטי רייפ על עצמאות כלכלית, ליהיא לפידבהרצאה על תפקיד האישה ואמא, מיקי חיימוביץ תספר על יוזמת שני ללא בשר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד