חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אל על בשיתוף פעולה עם אוזניות BOSE

אל על בשיתוף פעולה עם אוזניות BOSE

ניופאן, יבואנית מוצרי החשמל הגדולה בישראל וחברת התעופה אל על, חתמו על הסכם שיתוף פעולה רחב במסגרתו ייהנו לקוחות מחלקות העסקים והראשונה מאזניות אלחוטיות מנטרלות רעשים של BOSE במהלך הטיסה. חברות תעופה בינלאומיות רבות כבר לוקחות חלק בשת"פ עם מותג BOSE במחלקות היוקרה שלהן.

   

מורן דאי מנהלת שיווק ניופאן מציינת כי הבחירה של אל על באוזניות BOSE מהווה אישור נוסף לאיכות המוצרים, למקצועיות, לחדשנות ולטכנולוגיה המתקדמת שמציע המותג במוצריו. החיבור עם אל על, חברת התעופה הגדולה בישראל, מחזק עוד יותר את מעמדו של מותג BOSE כאיכותי וכמוביל בתחומו וכן מאפשר לנו להעניק ערך מוסף ללקוחותינו שיוכלו מעתה ליהנות מרמת שירות גבוהה הכוללת גם חוויית טיסה שקטה ונעימה, ללא רעשים.

 

אזניות BOSE מדגם 35 QuietComfort הן אוזניות השתקת הרעשים האלחוטיות הראשונות של BOSE ונחשבות לאזניות השתקת הרעשים הטובות ביותר של המותג. לאזניות קישוריות אלחוטית , Bluetooth ו NFC והן קלות ביותר ובמשקל של 235 גרם עם התאמה ונוחות מושלמת לכל משתמש.

האזניות מאפשרות האזנה אלחוטית של 20 שעות ועד 40 שעות האזנה באמצעות כבל מצורף והן מושלמות להאזנה שקטה למוסיקה עם בס בועט וצליל מדויק גם בסביבה רועשת כמו טיסה. האזניות מגיעות בערכה מלאה הכוללת  נרתיק נסיעות קשיח , מתאם אודיו למטוסים , כבל אודיו , כבל USB  להטענה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד