חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חדשנות מבוססת קהילה בכנס SOLIDWORKS World

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, החלה את  SOLIDWORKS World 2017, הכנס השנתי ה- 19 לקהילת העיצוב וההנדסה ב- 3D, אשר מתקיים במרכז הכנסים של לוס אנג'לס.

 

SOLIDWORKS World 2017 מביא יחדיו יותר מ- 5,000 מהנדסים ומעצבים מרחבי העולם, כדי ליצור קשרים, ללמוד, לשתף ולגלות את האפליקציות החדשות ואת טכנולוגיות ההנדסה האחרונות ב- 3D של SOLIDWORKS , אשר יסייעו למיליוני משתמשי SOLIDWORKS ליצור חוויות לקוח מרגשות. האירוע יועבר בשידור חי באתר האירוע. במהלך הכנס תיחשף גם רשימת 10 השיפורים העתידיים שהתקבלו מקהילת המשתמשים של SOLIDWORKS, ותינתן הצצה למאפיינים הטכנולוגיים של SOLIDWORKS 2018.

 

כנס SOLIDWORKS World 2017 שיארך 4 ימים יציג הרצאות מרכזיות ממובילי חדשנות המייצגים פריצות דרך בטכנולוגיה, עסקים וקיימות, ואשר מספקים השראה למעצבים ולמהנדסים לחדש. בהם:

 

-          אנושה אנסרי, מהנדסת אמריקאית-איראנית, אשר הינה חוקרת החלל הפרטית הראשונה (תיירת חלל), אשר בילתה 8 ימים על גבי תחנת החלל הבינלאומית. היא גם מייסדת שותפה של Prodea Systems, פלטפורמה לאינטרנט של הדברים.

-          ג'ייסון סילבה, אמן מדיה, עתידן, פילוסוף, ומארח התוכנית המצליחה של נשיונל ג'אוגרפיק, משחקי המוח. הוא גם היוצר של Shots of Awe, סדרת סרטים קצרים אשר חוקרת חדשות, יצירות טכנולוגית, עתידות ואת המטה פיסיקה של הדימיון.

 

השנה יותר מ- 100 מציגים יציגו טכנולוגיות ומוצרים חדשים בשדרת השותפים של SOLIDWORKS World, יערכו סדנאות מעשיות לאוטומציה של עיצוב, עיצוב אלקטרוניקה, סימולציה וניהול נתוני מוצרים.  

 

תוכנית האירוע גם כוללת מגוון לקוחות המייצגים את חוד החנית של ההנדסה, העיצוב ושיתוף הפעולה שמתאפשרים באמצעות טכנולוגיות SOLIDWORKS.

 

-          פול ריד סמית' וג'ון ווסרמן מ- PRS Guitars, יחד עם מרק טרמונטי, גיטריסט אלטר ברידג' ו- Creed, ידונו בעיצוב המשותף שלהם והפיתוח של גיטרת ההיכר של מרק. מומחה הקיימות והחזון החברתי, דואן אלג'ין, יחד עם ג'ון פרידמן, מייסד Freiht Farms, ידונו כיצד החברה משפרת קונטיינרים למשלוח כדי ליצור אדריכלות מסביב לשעון, בכל סביבה, ומעצימה ייצור מקומי של מזון.  Motiv Robotics, חברה במעבדת Jet Propulsion Laboratory, תדון בעיצוב מערכות רובוטיקה מתקדמות ליישומי תעשייה, הגנה וסביבות קיצוניות, כגון סיוע באסונות.

 

 

"קהילת SOLIDWORKS חולקת תשוקה לחדשנות, שיתופיות ועיצוב שהיא ייחודית", אמר ג'יאן פאולו באסי, מנכ"ל SOLIDWORKS, דאסו סיסטמס. "SOLIDWORKS World מזריקה אנרגיה גולמית אל עולם של פיתוח מוצרים ואסטרטגיות טכנולוגיות, אשר מקדמות את האבולוציה של האינטרנט של הדברים, מודלים מבוססי הגדרות, ייצור תוספי וגישות אחרות. זה המקום עבור אנשי חדשנות לחבור אחד לשני, ללמוד יכולות חדשות, לשנות את הדרך בה מוצרים מתוכננים, מיוצרים ונתמכים".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד