חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מתחם עופר חונים קונים מארח משלחת יצואני מזון מצרפת

מתחם עופר חונים קונים מארח משלחת יצואני מזון מצרפת

שבוע הקולינריה הצרפתית בישראל יוצא לדרך בפעם החמישית, ולרגל המאורע הגיע משלחת של יצואנים מובילים מצרפת בתחום המזון והמשקאות, לביקור בסניף בנא משקאות במתחם חונים קונים בראשון לציון. בין המבקרים בלטו  - קטרין שברי יועצת בכירה לשר לענייני חוץ הצרפתי ז'אן מארק איירו, גב' מאנאו היצמן - מסנז מחברת מסנז מצרפת, דבורה מודיאנו- ראש אגף מזון ומשקאות - המחלקה המסחרית של צרפת.

 

מטרת המשלחת לקדם את יחסי הסחר ושיתופי הפעולה בין 2 המדינות, שגרירות צרפת דאגה להביא לארץ זבת חלב ודבש משלחת של יצואני מזון ומשקאות , בעלי יקבים ומזקקות מובילים מצרפת, ובחרה להעניק להם הצצה משמעותית לתחום הפורה של היין והאלכוהול בישראל  בסניף הדגל במתחם חונים קונים ראשון לציון של "בנא משקאות" , הרשת המובילה בישראל למכירת יין ואלכוהול ובעלת 17 סניפים ברחבי הארץ.

 

לדברי גיא קרן, מנכ"ל מתחם עופר "חונים קונים" ראשון לציון : "אנו שמחים ונרגשים לפתוח את שערינו בפני המשלחת הצרפתית ולתת להם הצצה לתחום המשגשג של היין והמשקאות בישראל. אני מזמין את כל ציבור לקוחותינו להגיע לסניף "בנא משקאות" במתחם וליהנות ממגוון רחב של יין ואלכוהול מהמשובחים ביותר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד