חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אליפות ישראל לספורט אלקטרוני 2017 תיערך באוגוסט

אליפות ישראל לספורט אלקטרוני 2017 תיערך באוגוסט

אליפות ישראל לספורט אלקטרוני, המתקיימת זו השנה השישית, במסגרת אירוע הגיימינג היוקרתי והגדול בישראל, פותחת את שעריה למיטב השחקנים שרוצים להתחרות על תואר אלוף ישראל בספורט אלקטרוני לשנת 2017. התחרות תערך ע"י העמותה לגיימינג תחרותי בישראל ותופק ע"י 4DV, שפועלות ללא הרף במהלך כל השנה על מנת להפוך את ישראל לבירת הגיימינג העולמית.

 

השנה צפויה להיות התחרות גדולה מאי פעם עם למעלה 1,500 שחקנים שיתחרו בעשרת כותרי הגיימינג הפופולאריים ביותר בישראל וינסו להעפיל לשלב הגמר. יותר מ- 4,000  מבקרים צפויים לפקוד את האירוע שיארך במשך שלושה ימים, בין התאריכים 15-17 באוגוסט, בהיכל התרבות בראשון לציון.

אירוע הגמר יתקיים על במת ההיכל מול קהל של 1,000 שחקנים בלייב, שאליהם יצטרפו מהבית עוד אלפי צופים בטלוויזיה ובשידור מקוון באינטרנט.

 

מי שיגיע למקום הראשון בתחרות ויקטוף את התואר אלוף ישראל לספורט אלקטרוני לשנת 2017 יזכה לייצג את ישראל באליפות העולם למדינות בספורט אלקטרוני לשנת 2017, המתקיימת זו

 

השנה התשיעית, ונחשבת לאירוע הגיימינג היחיד בעולם לנבחרות לאומיות. האירוע ייערך ע"י הפדרציה הבינ"ל לספורט אלקטרוני (IeSF) בעיר פוסן שבקוריאה הדרומית בנובמבר הקרוב. לפרס הראשון מצטרפת קופת פרסים בשווי מאות אלפי שקלים הכוללת טיסות לחו"ל, כסף מזומן וציוד לגיימרים. קופת הפרסים המלאה תיחשף בהמשך.

 

לאירוע יוזמנו בכירי התעשייה העולמית והמקומית. אורח כבוד מהשנה שעבר שיוזמן גם השנה הוא אנריקה 'xPeke' מרטינז הספרדי, אלוף העולם לשעבר ב- League of Legends ואחד השחקנים הפופולאריים ביותר בעולם, שהתארח בתחרות גם בשנה שעברה.

 

בין הטאלנטים המקומיים, צפויים השנה להבטיח את מקומם בתחרות אלעד 'קפה' ועקנין, השחקן התחרותי המדורג ראשון בעולם במשחק Overwatch. בנוסף, צפויים להשתתף גם אלופי ישראל הקודמים ב- League of Legends וחברי נבחרת ישראל לאליפות העולמית הקודמת למדינות. את האירוע צפויות לפקוד אושיות יו-טיוב וטוויצ' מובילות בישראל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד