חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פלדמן מחזירה את בר הגלידות המתנייד

פלדמן מחזירה את בר הגלידות המתנייד

"הגלידות של פלדמן" יוצאת במהלך גרילה לקידום סדרת שלגוני Patisserie באמצעות "Patisserie Mini Bus" קונדיטוריית שף על גלגלים, תחת הסלוגן "La Patisserie Move On". המהלך בהשקעה כספית של כ-650,000 ₪.

 

במהלך תקופה של כחודש ימים מיניבוס יוסב ל- "Patisserie Mini Bus" קונדיטוריה על גלגלים. המיני בוס בליווי דיילים לבושים בבגדי שף קונדיטור יסתובב ברחבי הארץ, יעצור במיקומים אסטרטגיים, הדיילים יפתחו את חנות ה Patisserieעל גלגלים ויזמינו את הקהל להתפנק בשלגוניPatisserieשיחולקו בחינם בטעמים ייחודיים שטרם נחשפו בישראל: שלגון פרפה שוקולד קוקוס, שלגון אקלר טופי קרמל ושלגון פאי לימון.

 

ה-"Patisserie Mini Bus" יצא לדרך ביום חמישי ה-29/6/17 ממפעל "הגלידות של פלדמן" ברחובות ויסייר בתל-אביב, נתניה, רעננה, הוד השרון, כפר סבא, פתח-תקווה, אייר פורט סיטי, הרצלייה, גבעתיים, רמת גן, אור יהודה, ראשון-לציון, אשדוד, אשקלון, באר-שבע, עפולה, נצרת, חיפה, קריות, רמה"ג, עכו ונהרייה בצירי תנועה ראשיים ברחבי הארץ ובאירועים ומופעים שונים כגון לילה לבן בתל אביב וכו'.

 

שי שלו, מנהל השיווק ומבעלי החברה: "חברת הגלידות של פלדמן רואה ייעוד ואף שליחות בהשקת גלידות ושלגונים תוך הקפדה על מספר עקרונות מובילים: חדשנות מוצרים אמיתית ברמה הגבוהה ביותר, ונגישות והוגנות כלפי כל לקוח. בשנים האחרונות עולה תפישת האיכות והטעם של המותג בקרב הלקוחות, וכך גם האשראי שהם מעניקים לנו. נוכח התחרות הבינלאומית ההולכת וגוברת, אנחנו גאים להוביל תעשייה מקומית ומשפחתית כחול לבן, בהקפדה על מוצר איכותי ונגיש".

 

בקיץ 2014 הכריזה "הגלידות של פלדמן" על מהלך אסטרטגי חדש של פיתוח מוצרים מעולמות ה- Life style והשיקה בכל שנה סדרת מוצרים העונה לאסטרטגיה. השנה החברה ממשיכה לחדש ומשיקה סדרת שלגונים מהפכנית שטרם נראתה  בשוק הגלידות הישראלי.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד