חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פומה תקיים יום מבחנים לכדורגלנים צעירים

פומה תקיים יום מבחנים לכדורגלנים צעירים

המבחנים הפתוחים של PUMA, בהובלת שוער העבר לירן שטראובר, מתבססים על מודל כדורגל אמריקאי שנועד למדוד את סיכויו של שחקן להיות כדורגלן מקצועי על ידי מדידת פרמטרים שונים בצורה פרטנית וכמו כן מדידת ביצועים במשחק רשמי.

 

מבחני הכדורגל הפתוחים של פומה מיועדים לכל שחקן כדורגל מעל גיל 14 שרוצה להצליח בתחום ומחפש את הבמה והחשיפה אל מול הגורמים המקצועיים והמנוסים שיכולים לעזור לו להתקדם. פומה המביאה לראשונה לישראל את אירוע מבחני הכדורגל הפתוחיםPUMA Open Tryouts מתכוונת להפוך אותו למסורת ולקיימו פעמיים בשנה כל עונה.

 

במבחנים, שיתקיימו במכון וינגייט בין התאריכים: 27-31/8/17, ישתתפו מאמנים, סקאוטים וסוכני שחקנים בכירים המחפשים את הכדורגלן הגדול הבא. כמו כן, במבחנים ישתתפו צוות סוכני כדורגל מכללות מארצות הברית.

 

2 השחקנים המצטיינים במבחנים יוזמנו לשבוע מבחנים רשמיים אצל אלופת המדינה בכדורגל הפועל תדיראן באר-שבע וייבחנו לעיניהם של ברק בכר, מאמן הקבוצה הבוגרת ושרון אביטן המנהל המקצועי של מחלקת הנוער.

 

המצטיינים במבחנים הפתוחים יקבלו ליווי אישי מחברת פומה הכולל ביגוד וציוד כדי שישחקו כמו מקצוענים. כמו כן, המצטיינים יזכו בזוג נעלי כדורגל מהדגם החדש Puma ONE.

 

כל משתתף במבחנים הפתוחים יקבל סרטון אישי של ביצועיו ביום המבחנים ובמשחקים הרשמיים וכן תיעוד סטטיסטי שיוכל לשמש אותו בעתיד. בנוסף, כל משתתף במבחנים יקבל חולצה ותיק מתנת חברת Puma.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד