חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

BeMedia משיקה סדנאות שיווק תוכן מוכוון-תוצאות

BeMedia משיקה סדנאות שיווק תוכן מוכוון-תוצאות

רוב התכנים הדיגיטליים שנוצרים ומופצים היום לא נחשפים לקהל ומשיגים תוצאות במונחים של אנג'ייגמנט או ROI. התוצאה היא בזבוז עצום של זמן וכסף על ייצור תוכן וקידום שלא מביא תוצאות. לכן השיקה BeMedia את BeMedia Academy, מערך סדנאות מעשיות לניהול ויצירת תוכן על בסיס דאטה עם מיטב מומחי התוכן הדיגיטלי שגם יגלו את הפאוור טיפים שלהם. הסדנאות מיועדות לכל מי שעוסק בתחום, אם באופן עקיף או ישיר: בלוגרים, עיתונאים, מנהלי תוכן, קריאייטיב, מנהלי קמפיינים וסושיאל, בעלי עסקים וסטארטאפים.
הסדנאות הן בגישת Hands On במגוון צרכים שימושיים כמו ניהול תוכן כעסק, קמפיינים מימון המון, תכנים מוכווני-תוצאות, תוכן ויזואלי לרשתות חברתיות, צמיחה לסטארטאפים, ניהול קהילות רב-ערוצי, פודקאסטים ופיצוח בריף. 
 
בסדנאות שייערכו החל מסוף אפריל ילמדו מיטב האנשים בתעשיה איך יוצרים תוכן אפקטיבי בתקופה של חשיפה אורגנית פוחתת, כיצד מצליחים לייצר תוכן אפקטיבי בהיקף גדול ובהתאמה לערוצים מגוונים 365 יום בשנה, כך תהפכו את הקהל שלכם לקהילה וליוצרי תוכן, איך מתאימים את פעילות התוכן ליעדי ההצלחה החשובים לארגון שלך, להבין כיצד לחסוך כסף בעלויות קידום באמצעות אופטימיזציה, לערוך קמפיינים מצליחים של מימון המונים ולבנות ערוצי הכנסות חדשים מהתוכן שלכם.
 
לפרטים והרשמה: https://holes.in/2YD8roC

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד