חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מידע כנסים תקיים את אירוע המסחר האלקטרוני בפעם ה- 7

מידע כנסים תקיים את אירוע המסחר האלקטרוני בפעם ה- 7

ועידת Go eCommerce, אירוע המסחר האלקטרוני הגדול בישראל מבית מידע כנסים – חוזרת בפעם ה-7 ותתקיים ב 24 ליולי, 2019, בין השעות 8:00-15:00, במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. את הוועידה ינחה תימור גורדון מומחה לקמעונאות דיגיטלית.

 

ישראל הפכה כבר מזמן למעצמת איקומרס- בין אם כמעצמת יצוא, יבוא אישי או יצרנית סדרתית של סטארטאפים פורצי דרך.כוח הקנייה של הצרכן הישראלי באונליין הביא להתפתחות מהירה של פלטפורמות מתקדמות, מערכי שילוח ולוגיסטיקה חדשניים,פתרונות חכמים לאופטימיזציה ותפעול והגדרה מחודשת של מסע הלקוח והחוויה שהוא עובר.יחד עם זאת, הענף מתמודד עם אתגרים יום יומיים, בעיקר בהיבט המיסוי והרגולציה, העולים לעיתים תכופות לסדר היום התקשורתי.

 

ועידת גו איקומרס 2019 תתקיים בסימן ה- eComNation  ותדון באתגרים של השקת פעילות גלובלית, התמודדות עם התחרות מול ענקיות האיקומרס הבינלאומיות, תציג פתרונות מתקדמים וסטרטאפים חדשניים ותפגיש את כל התעשייה ליום שכולו מסחר

אלקטרוני.

 

במסגרת הוועידה יתקיימו פאנלים מקצועיים, הרצאות Keynote מפי דוברים בכירים מהארץ ומחו"ל ו- 4 מסלולי תוכן שיעניקו כלים מעשיים לפעילות מוצלחת באונליין.

 

בין המשתתפים: דניאל גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, עופר ירום, מנכ"ל חברת האי קומרס Azrieli.com, אירית קריאף, יו"ר ומנכ"לית GCX גלובל קורייר אקספרס, פרופ' אווה רודריגז, יועצת דיגיטל, לשעבר מנהלת הדיגיטל של קבוצת לוריאל, נטע שדה, מנהלת הפעילות הגלובלית של Gett Delivery, יונתן איבגי, מנהל שיווק ומכירות DHL Expres,| יותם בן ארי, מנכ"ל eGold , אנואר חילף, הממונה על הייבוא, משרד הכלכלה ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד