חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תערוכה של מובילי דעה מתחת למים תוצגת במסגרת קמפיין נגד לשון הרע

תערוכה של מובילי דעה מתחת למים תוצגת במסגרת קמפיין נגד לשון הרע

קניון עזריאלי איילון ואיש העסקים דוד הלפרין, משתפים פעולה בפעם השנייה ומשיקים תערוכה ייחודית להגברת המודעות נגד לשון הרע המשמש כמוטו עבור אנשים שהמשותף להם הוא ערכים, רצון ושאיפה לחברה טובה ואיכותית יותר.

 

התערוכה תושק בתאריך 03.11.19 בקניון עזריאלי אילון, ר"ג ודרכה יועבר הסלוגן המוכר "לשון הרע לא מדבר אלי", באמצעות תמונות של סלבס אשר צולמו מתחת למים על ידי הצלם הצעיר והמוערך, ינון גל און, בן ה- 16 המתמחה בצילום "רגש מתחת למים" .

 

בפרויקט ישתתפו סלבס רבים שצולמו עם בגדים ואקססוריז החתומים במוטו "לשון הרע לא מדבר אלי" בעיצובו של דוד הלפרין ועם שפת גוף בה הם מעוניינים להתבטא.

בין המשתתפים בפרויקט: ציפי רפאלי, יהודה לוי, אגם בוחבוט, דור רפאלי, מייקל לואיס, משי קלנשטיין,  נועה תשבי, רוסלה רודינה, שיר אלמליח, זיו שילון, חזי דין, דורית רבליס, סופיה מצטנר, מושיק גלאמין, אלין וליאם גולן, אמה גוטמן, מאור אדרי, אסף גורן, אייל ברקובר, ועוד.

 

ינון גל-און, בן ה- 16, מצלם ב- 9 שנים האחרונות "רגש מתחת למים". בעשייתו הוא מתעניין ביחסים של אדם עם רגשותיו העמוקים והכנים ביותר בעזרת אלמנט המים המנטרל רעשים ומאפשר התחברות והקשבה פנימית. צילומיו משקפים את המחשבות, הזיכרונות, הכאב או הפחד, אשר צפים בתהליך הצילום תוך שחרור במים. הצילומים מתעדים רגעים של עצירת נשימה והתמקדות במהויות רגשיות אישיות ומאפשר לו להתנתק מרעשי היום יום ולהתחבר לשקט ולרגש.

 

ינון גל און, צלם: "כנער ישראלי ויהודי גאה מאוד, שמחתי לצלם את הקמפיין החברתי הכה חשובה בעייני, שמטרתו לעורר מודעות ושיח כל כך חשובים סביב נושא לשון הרע. יש לנו אחריות כחברה לשפר את השיח בינינו ולשמור על ערך האחדות בעם. כנער הלומד בתיכון אני שואף לתרום בעשייה שלי למען אחדות בעם ישראל" .

"החיבור שלי למסר "לשון הרע לא מדבר אלי", מתחבר לעשייה שלי מתחת למים. במים אין קולות, אין לשון הרע אבל כן יש שקט ודממה. אני שואף לתעד בצילום את הרגשות הכנים והעמוקים ביותר של האדם, אותם אני פוגש מתחת למים" .

"אני מודה על הזכות שניתנה לי ומקווה שאצליח להשפיע בעזרת השפה האומנותית שלי".

מפיקה ואוצרת התערוכה: גילי סיוון- כהן

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד