חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שניר מקימה מועדון לקוחות להשקעות בחו"ל

ניר שמול. צילום: תומר פדר

חברת שניר, המתמחה בשיווק נדל"ן למגורים ומסחר, בארץ ובחו"ל, בבעלותו של איש הנדל"ן ניר שמול, מרחיבה את מגוון הפעילות השיווקית של החברה ויוצאת במהלך פורץ דרך, במסגרתו יושק מועדון לקוחות של החברה, אשר חבריו יעסקו במגוון השקעות נדל"ן בחו"ל וקשת האפשרויות עבורם להשקעה נדלנ"ית תגדל ותתרחב בצורה משמעותית.

 

כחלק בלתי נפרד מהקמת מועדון הלקוחות יוכלו חברי המועדון להגשים את החלום ולרכוש נכס להשקעה ברחבי הגלובוס, תוך תשלום ראשוני של 150 אלף ₪ בלבד. בנוסף, ייהנו חברי המועדון ממגוון אפשרויות לרכישת נדל"ן, אשר נבחנו בקפידה והן יכולות להתאים לכל אחד, כדוגמת דירות מושכרות המנוהלות על ידי חברות ניהול ומהטובות והמובילות בעולם, וכן השקעות פיננסיות בנדל"ן בחו"ל המגובות בתשקיפים.

 

ניר שמול, מנכ"ל חברת שניר, להשקעות בנדל"ן בארץ ובחו"ל, אמר: " הישראלים משקיעים כיום, על פי ההערכות כ-2 מיליארד דולר בשנה בנדל"ן בחו"ל, כלומר פי 2 מאשר בשנה החולפת ולעומת 7 מיליון דולר בלבד בשנת 2007 על פי נתוני בנק ישראל ולכן הצורך בהקמת מועדון לקוחות הינו מתבקש".

 

עוד הוסיף שמול: "הקמת מועדון הלקוחות של שניר, הינה מהלך חדש ופורץ דרך בתחום הנדל"ן ומאפשר לחברי המועדון למצוא את ההשקעה הנדלנית המתאימה ביותר לאפשרויותיהם בעיקר בחו"ל, במקומות שונים על גבי הגלובוס, דוגמת מנהטן – ארה"ב, בודפשט – הונגריה, קפריסין הטורקית, מדריד – ספרד, אתונה - יוון ועוד תוך תשלום מינימלי בתנאים נוחים ביותר, כמותם קיימים רק בחברת שניר."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד