חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קיל'ס משיקה מהדורה מוגבלת של מוצרי טיפוח המעוטרים על ידי ילדי עמותת "ילדים בסיכוי"

קיל'ס משיקה מהדורה מוגבלת של מוצרי טיפוח המעוטרים על ידי ילדי עמותת "ילדים בסיכוי"

מותג הטיפוח הטרנדי קיל'ס המשווק מוצרים איכותיים לטיפוח העור והשיער, שבסיסו בניו-יורק, משיק מהדורה מוגבלת של מוצרי הדגל המעוטרים בציורים שצוירו ע"י ילדי עמותת "ילדים בסיכוי". בסימן "התחדשות ופריחה". כאשר, כל מוצר שיימכר יועברו 10 ₪ לעמותה לכבוד השנה האזרחית החדשה. המהלך עד גמר המלאי. עם מחויבות בת עשרות שנים לקהילות מקומיות, קיל'ס ממקדת את המאמצים הפילנתרופיים שלה ב-3 מטרות מרכזיות: חקר איידס, ילדים ואיכות הסביבה.

 

ב- Kiehl’s ישראל בחרו בפעילות פילנתרופית למען עמותת "ילדים בסיכוי- המועצה לילד החוסה". לרגל השנה האזרחית החדשה מושקת מהדורה מיוחדת של שניים ממוצרי הדגל של המותג במסגרתה ייתרמו 10 ₪ מכל מכירה של אחד המוצרים. המוצרים המשתתפים במהדורה המוגבלת הם Super Multi Corrective Cream– קרם לחות מתקן המסייע להרים, למצק ולחדש את מרקם העור ו-Ultra Facial Cream– קרם פנים המעניק לחות למשך 24 שעות.

 

Kiehl's נחשב בעולם למותג הסלבריטאים אותם מגייסים למטרה הפילנתרופית שבה בוחר המותג בכל מדינה. שיתוף הפעולה בין קיל'ס ל"ילדים בסיכוי" החל עם השקת המותג בישראל בשנת 2013. עמותת "ילדים בסיכוי – המועצה לילד החוסה" מספקת תמיכה ותכנים לילדים שהוצאו ע"י רשויות הרווחה ממשפחות מפורקות ורב-בעייתיות, המתמודדות עם התמכרויות, מחלות קשות, תקופות מאסר, נטישה או יתמות. המטרה העיקרית של העמותה היא להעניק לכל ילד הזדמנות דומה לזו של הילדים החיים במשפחותיהם, כך שיוכלו לגדול ולהיות מבוגרים עצמאיים התורמים לקהילה.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד